بهترین قالیشویی تهران کدام است؟

بهترین قالیشویی کدام است؟

ابتدا به این سوال پاسخ دهیم : ویژگی های یک قالیشویی خوب چیست؟چه زمانی یک قالی شویی مورد تایید مشتریان قرار می گیرد؟

۱- کار نیک کردن از پر کردن است : سابقه و اعتبار قالی شویی (شاید بسیاری از افراد از این نکته غافل باشند که تجربه و زمان تاسیس قالیشویی بسیار مهم است، زیرا قالیشویی ها طبق تجربه اطلاعات و تکنیک هایی را کسب می کنند که شاید هر قالیشویی از این ترفند ها آگاه نباشد.

۲- هر کسی را بهر کاری ساختن : تیم و کارمندان قالیشویی باید افراد مجرب و کاربلد باشند ، برعکس اینکه خیلی از افراد فکرمی کنند هر فردی بدون مهارت و قابلیتی، می تواند شستشو فرش را انجام دهد، اشتباه است. زیرا فردی که آگاهی از جنس و نوع فرش و طریقه اصولی شستشو فرش یا شستشو مبل ندارد چگونه باید انتظار داشته باشیم به فرش یا مبل ما آسیبی وارد نگردد.

۳- آیا قالیشویی مجاز است! اینکه قالیشویی مجاز باشد و عضو اتحادیه قالیشویان باشد غیر قابل انکار است، اهمیت مجاز بودن قالیشویی در آن است که اگر مشکل،خسارت و اشتباهی رخ دهد، مرکزی پاسخگوی مشتریان است و می توان با اطمینان خاطر حتی فرش های بسیار گران بها و حتی قدیمی را به قالیشویی مجاز سپرد.

۴– پاسخگویی قالیشویی در قبال خدمات خود! اگر قالیشویی مجاز بوده و تحت نظر سازمان خود باشد مسلما قالیشویی خود را موظف به انجام کلیه خدمات به نحو احسن و همینطور موظف به پاسخگویی میدانتد زیرا در غیر این صورت سازمان مربوطه باید پاسخگو باشد، در هر صورت اینکه یک قالیشویی پاسخگو است یا خیر را می توان از مشتریان ثابت و با سابقه قالیشویی سوال کرد!

adib-carpet-cleaning-min

۵- ارائه ضمانت قبل از انجام کار! اگر قالیشویی و یا هر صنف دیگری به کار خود اطمینان داشته باشد منطقی است کار خود را ضمانت کند و همینطور اینکه قالیشویی قبل از تحویل فرش، ضمانت کتبی به مشتری ارائه کند نشان از اطمینان قالیشویی و مهارت در کار خود است.

۶- دقیق بودن قالیشویی! ارائه تاریخ قالیشویی و شرح خدمات به مشتریان خود.اگر تا به حال سابقه شستشوی فرش و دادن فرش به قالیشویی را داشته باشید، حتما با این مسئله رو به رو خواهید شد که قالیشویی چه زمانی فرش را میبرد و چه زمانی فرش را تحویل می دهد، بنابراین قالیشویی ادیب در همان زمان گرفتن فرش، زمان دقیق تحویل فرش را به مشتری اطلاع می دهد و شماره پیگیری به مشتری تحویل خواهد داد.

۷- عضویت در فضای مجازی و داشتن سایت و راه های ارتباطی جهت سهولت در انتخاب قالیشویی و بررسی آن و همینطور ثبت سفارش به صورت آنلاین.(قالیشویی آنلاین) از عوامل مهم و احترام به مشتری می باشد.به راحتی مشتریان عزیز می توانند قالیشویی را در منزل و تنها با چند کلیک بررسی کرده  وسفارشات آنلاین خود را در کمتر از یک دقیقه ثبت کنند.

بازمیگردیم به پاسخ سوال اول، قالیشویی خوب و بهترین می شود که حداقل موارد نام برده را داشته باشد تا بتواند رضایت مشتریان خود را کسب نماید، از این پس دیگر مسئولیت با مشتری است که قبل از تحویل فرش خود به قالی شویی، تمامی این فاکتورهارا به دقت بررسی کند.

حالا خود پاسخ این سوال را می توانید بدهید، بهترین قالیشویی واقعا کدام است؟

 

… واحد تحقیق و توسعه قالیشویی ادیب …

قالیشویی ادیب با بیش از نیم قرن سابقه بهترین همراه برای شستشوی فرش و شستشوی مبل شما می باشد .

می توانید برای اطلاع از انواع ترفند های قالیشویی و حتی اخبار فرش، مقالات محبوب قالیشویی را دیدن فرمایید.

ثبت سفارش آنلاین خدمات قالی شویی و خشکشویی مبلمان با ۲۰%تخفیف ارائه می گردد.

ارائه خدمات کارخانه قالیشویی ادیب در سراسر تهران ، کرج و شهریار صورت میگیرد.

جهت ثبت سفارش آنلاین در هریک از شعبات قالیشویی ادیب همین حالا اقدام کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.