تلفن 4 رقمی ویژه تهران4704

با ثبت سفارش آنلاین از 20% تخفیف بهره مند شوید .
شستشوی فرش با تجهیزات مدرن و مجهز

شستشوی فرش با تجهیزات مدرن و مجهز

فرش ها در قالیشویی ادیب در شرایطی کاملا استاندارد، باتوجه به نوع و جنس فرش، شسته شده و خدمات لازم انجام خواهد شد. نکته ی حائز اهمیت آن است که قالیشویی، ترمیم فرش و کلیه ی خدمات ، مطابق با اصول اسلامی و تکنیک های قالیشویی، انجام خواهد شد. پس از اتمام مراحل شستشو، فرش ها در فضایی باز که هرگونه آلودگی اعم از گرد و خاک، و همینطور در معرض مستقیم نور خورشید قرار نمی گیرند، بلکه فرش ها به سالن خشکشویی و گرمخانه منتقل شده و فرش ها در شرایطی کاملا استاندارد و در دمای مناسب، کاملا خشک خواهد شد، بنابارین شرایط جوی مانند باد،باران،برف و.. در روند شستشو و خشکشویی و یا تحویل فرش اثرگذار نخواهد بود. در نهایت فرش ها توسط بخش کنترل کیفیت تایید شده و کاور،بسته بندی و لول شده به مشتری تحویل داده خواهد شد.به شما پیشنهاد می کنیم، شستشو،کیفیت،اعلاشویی،نانوشویی و خدمات حقیقی را با قالیشویی ادیب تجربه کنید.

لکه گیری،پرزگیری و... خدمات قالیشویی ادیب

لکه گیری،پرزگیری و... خدمات قالیشویی ادیب

ابتدا فرش توسط متخصصین بررسی شده و در صورت نیاز ، خدمات قالیشویی روی فرش انجام خواهد شد. علاوه بر شستشو، فرش ممکن است نیاز به لکه برداری، پرزگیری و یا موگیری داشتنه باشد و این خدمات با روش های اصولی انجام خواهد شد. لاز به ذکر است شستشو مطابق با موازین اسلامی، آبکشی اسلامی خواهد شد.در برخی از مواقع فرش دچار لکه هایی خاص و یا عمیق شده است، در این صورت لکه برداری توسط افرادی متخصص و ماهر انجام خواهد شد. فرش های ابریشم، قدیمی ، فرش دستبافت، دارای حساسیت و ظرافت بالایی نسبت به فرش های ماشینی هستند، بنابراین با دقت و طبق اصول قالیشویی در شرایطی ویژه، ابریشم شویی و شامپو شویی، شسته خواهد شد تا مشکلاتی از قبیل پس دادن رنگ، آسیب به فرش ،قاتی شدن رنگ فرش و..ایجاد نشود.

 
سابقه قالیشویی و ارائه ضمانت کتبی

سابقه قالیشویی و ارائه ضمانت کتبی

قالیشویی ادیب به عنوان اولین کارخانه قالیشویی ادیب، در سال 1340 تاسیس شده است. قالیشویی ادیب در طول نیم قرن سابقه، تعداد شعبات خود را در استان های تهران، کرج، البرز پوشش سراسری داده است و همینطور قالیشویی تبریز و قالیشویی شهریار را نیز تاسیس کرده است و خدمات قالی شویی، خشکشویی مبلمان و.. را نیز انجام می دهد.تمامی خدمات شستشو و خشکشویی را با استفاده از دستگاه های مجهز و مدرن، با توجه به نوع فرش، خدمات مورد نیاز و طبق توافق با مشتری، انجام خواهد شد. و قالیشویی ادیب به مشتریان خود ضمانت کتبی ارائه خواهد داد و در صورت عدم رضایت ،خدمات قالیشویی تا کسب رضایت مشتری، تکرار خواهد شد.

 
سرویس دهی منظم و زبانزد قالیشویی ادیب

سرویس دهی منظم و زبانزد قالیشویی ادیب

سرویس های کارخانه قالیشویی ادیب برای گرفتن و تحویل فرش و همچنین ارائه دیگر خدمات ماند خشکشویی مبلمان، به صورت منظم ، هر روزه وحتی ایام تعطیل ،خدمات ارائه می دهد. به طور کلی در زمان تحویل فرش به قالیشویی ادیب، زمان ارسال فرش به مشتری اعلام خواهد شد و همچنین مشتریان عزیز می توانند برای آگاهی و اطلاع از زمان دقیق از محدوده زمانی جهت انجام خدمات مورد نیاز ، با سرویس کار خود هماهنگی های لازم را انجام دهند.

 

عضو رسمی اتحادیه قالیشویان تهران

بهترین قالیشویی تهران – کارخانه قالیشویی ادیب