تلفن 4 رقمی ویژه تهران4704

با ثبت سفارش آنلاین از 20% تخفیف بهره مند شوید .
شستشوی فرش با تجهیزات مدرن و مجهز

شستشوی فرش با تجهیزات مدرن و مجهز

تمامی فرش ها با شرایط استاندارد منوط به خود فرش شسته شده و یا تحت انجام خدمات مختلف قرار می گیرد. خدمات شستشوی فرش و قالیشویی رفو و ترمیم فرش طبق قوانین اصول اسلامی انجام می شود. تمیزی و کیفیت شستشوی فرش را با ادیب تجربه کنید. هدف ما رضایت شماست. خدمات اعلاشویی و نانوشویی را با ادیب تجربه کنید! تمامی فرشها پس از شستشو به سالن های گرمخانه منتقل می شوند. و در دمای استاندارد هر فرش خشک می شود. و پس از شستشو در محیط باز خشک نشده و آلودگی های محیط (مانند گرد و خاک و دود ) ، پس از شستشو بر فرش اثر گذار نخواهد بود. لازم به ذکر است شرایط جوی ( مانند برف ، باران و... ) نیز بر روند شستشو و خشک شدن فرش تاثیری ندارد. پس از خشک شدن کامل فرشها ، و تایید واحد کنترل کیفیت (QC) فرشها کاور و بسته بندی می شود.

لکه برداری و خدمات قالیشویی ادیب

لکه برداری و خدمات قالیشویی ادیب

درصورتی که فرش های شما نیاز موگیری و پرزگیری داشته باشد. پرزگیری با دستگاه مخصوص پرزگیری انجام می شود. قالیشویی طبق اصول و موازین اسلامی انجام شده و تمامی فرش ها آبکشی و کر اسلامی داده می شود. در قالشویی ادیب فرش ها بررسی شده و متناسب با آن خدمات قالیشویی به ترتیب روی آنها انجام خواهد شد.. در صورت نیاز به لکه برداری مجزا برای لکه های خاص ، لکه گیری توسط پرسنل ماهر انجام می شود. قالیشویی فرش های دستباف از اهمیت بالایی برخوردار است. فرش های دستباف از حساسیت بیشتری نسبت به فرش های ماشینی برخوردار هستند. برخی فرشهای دستباف به علت نوع رنگرزی خاص خود در هنگام شستشو رنگ پس می دهند. و باید با مواد مخصوص تثبیت رنگ و یا شامپوشویی ویا ابریشم شویی شسته شوند. شستشوی فرش های دستباف با دقت بیشتری انجام می شود. تا کوچکترین آسیبی به فرش ها وارد نشود.

 
سابقه قالیشویی و ارائه ضانت کتبی

سابقه قالیشویی و ارائه ضانت کتبی

ادیب در سال 1340 به عنوان اولین کارخانه قالیشوئی در تهران آغاز به فعالیت کرد. این کارخانه در طول سالها و خدمات و تعداد شعبات افزود و اکنون در سه استان تهران، کرج، و البرز با بیش از 10 شعبه در سراسر استان های مذکور به مشتریان عزیز خدمات قالیشوئی و مبلشویی ارائه می دهد. خدمات قالیشویی به صورت سنتی انجام نمیشود. و تمامی فرش ها بسته به جنس، تراکم و نوع لکه بادستگاه مناسب هر فرش و مواد شوینده انتخابی (توافق شده ) مشتری انجام می شود. قالیشویی ادیب به مشتریان ضمانت و گارانتی کتبی ارائه میدهد و در صورت عدم رضابت خدمات تکرار خواهند شد.

 
سرویس دهی منظم

سرویس دهی منظم

سرویس های قالیشوئی و خدمات خشکشویی ، به صورت منظم هر روزه حتی در روزهای تعطیل ، خدمت رسانی می کنند. و مشتریان عزیز میتواند برای اطلاع دقیق از بازه زمانی انجام سرویس خود ، ساعت انجام سرویس خود را با سرویسکار هماهنگ کند . اما به طور کلی در همان زمان تحویل فرش به قالیشویی توسط مشتریان، زمان ارسال فرش به درب منزل اعلام میشود.

 

عضو رسمی اتحادیه قالیشویان تهران

بهترین قالیشویی تهران – کارخانه قالیشویی ادیب