از بین بردن باکتری فرش

در مقالات بسیاری طریقه ضدعفونی کردن فرش و مبل را توضیح دادیم . در این مقاله خواهیم دانست چگونه در منزل باکتری های حاصل از لکه های آلوده را برطرف کنیم و یا در حین قالیشویی چگونه میکروب ها را نیز از بین ببریم.

با توجه به مقاله طریقه ضدعفونی کردن فرش دانستیم در ابتدا چگونه با یک لکه حاوی باکتری مواجه شویم و در آغاز بهتر است چه کارهایی انجام دهیم.

در ادامه نحوه شستشوی و قالیشویی این نوع لکه ها را خواهیم آموخت تا این آلودگیها به طور کل برطرف گردند.

1- پس از اینکه اثر و ظاهری از لکه باقی نبود و مطمئن شدیم که مواد میکروبزا اضافی روی فرش وجود ندارد اقدام به شستشوی کلی و قالی شویی خواهیم کرد.(در این مرحله با دقت فرش را بررسی کنید و ببینید هیچ اثری از مواد جامد یا مایعی که لکه را ایجاد کرده نباشد.)

تمیز-کردن-لکه-ماکارونی-قالیشویی

2- در مرحله بعد با استفاده از یک پارچه تمیز و خیس روی سطح لکه بکشید و به پارچه نگاه کنید ، اگر پارچه کثیف شده و یا رنگ گرفته است معلوم میشود همچنان آثاری از لکه موجود است. و باید مراحل قبل را بادقت بیشتری تکرار کنید.

3- سطح لکه را با نمک بپوشانید و اجازه دهید چند دقیقه ای روی لکه باشد.(با استفاده از نمک سطح مورد نظر کاملا ضدعفونی گردد.)

نکته: هر نوع ماده پاک کننده حتی خانگی معرفی میگردد ابتدا در قسمتی که مقابل دید نیست امتحان کنید و سپس شستشو را آغاز کنید.

تمیز-کردن-لکه-روغن-قالیشویی

4- با توجه به میزان ،عمق و کهنگی لکه میتوان برای از بین بردن باکتری های داخل بافت فرش و یا باکتریهای قدیمی ، از مواد پاک کننده و ضدعفونی کننده متناسب با جنس و نوع بافت فرش استفاده کنید.(از مراکز بهداشتی مواد پاک کننده و ضدعفونی کننده را میتوان تهیه کرد.)

به خاطر داشته باشید پس از اتمام کار حتما فرش را با آب معمولی شستشو دهید و در آخر خشک کنید.

یکی از رایج ترین عوامل جهت رشد باکتری و میکروب خیس ماندن فرش میباشد.

 

… واحد تحقیق و توسعه قالیشویی ادیب …

قالیشویی ادیب با بیش از نیم قرن سابقه بهترین همراه برای شستشوی فرش و شستشوی مبل شما می باشد .

همراهان گرامی در نظر داشته باشید ثبت سفارش آنلاین خدمات قالی شویی و خشکشویی مبلمان با20%تخفیف ارائه می گردد. ارائه خدمات کارخانه قالیشویی ادیب در سراسر تهران ، کرج و شهریار صورت میگیرد.

جهت ثبت سفارش آنلاین در هریک از شعبات قالیشویی ادیب همین حالا اقدام کنید:

قالیشویی کرج ، قالیشویی شهریار، قالیشویی غرب تهران،قالیشویی شرق تهران،قالیشوی جنوب تهران،قالیشویی شمال تهران

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *