روشهای جالب شستشوی مبل چرمی و پارچه ای و چرم خشک در منزل

روشهای جالب شستشوی مبل چرمی و پارچه ای و چرم خشک در منزل

در این مقاله نحوه شستشویی مبل با انواع روکش مانند چرم و پارچه ای و چرم مصنوعی و… را به اختصار خواهیم گفت تا خود در منزل مانند یک قالیشویی حرفه ای تمام سطوح مبل را تمیز کنید و شستشوی مبل را به نحو احسن انجام دهید.

تمام لکه هارا حذف کنید

در ابتدای کار لکه گیری کنید،هر کدام از مدل مبلهارا در منزل دارید شروع به جستجو و پاک کردن لکه ها کنید زیرا اگر در ابتدا اقدام به شستشوی کلی انجام دهید باعث گسترش لکه ها شده و مبلمان ممکن است کثیف تر از قبل به نظر بیاید .دلیل اینکه اغلب مبل را در منزل شستشو میدهیم و با صرف وقت زیاد هم به نتیجه نمیرسم همین است که ما فقط ترتیب مراحل را رعایت نمیکنیم بنابراین نتیجه مطلوب را دریافت نخواهیم کرد.

شستشوی-مبل-پارچه ای-قالیشویی-ادیب

شستشوی مبل پارچه ای

یک چهارم فنجان سرکه و سه چهارم آب گرم و یک قاشق غذاخوری صابون مایع را با هم ترکیب کنید.و این ترکیب را در اسپری بریزید.

اسفنجی برداشته و به این ترکیب آغشته کنید و روی سطح مبلمان بکشید و در همان حین با پارچه ای دیگر که تنها آغشته به آب معمولی است شستشو را و هم زمان با حوله ای همان قسمت که شستشو دادید را خشک کنید.

شستشوی-مبل-چرمی-قالیشویی-ادیب

شستشوی مبل چرمی

یک دوم فنجان روغن زیتون را با یک چهارم سرکه مخلوط کنید و آنرا در اسپری بریزید و سطح مبل را با پارچه ای بسیار نرم شستشو دهید.

شستشوی-مبل-چوبی-قالیشویی-ادیب

شستشوی مبل چوبی

یک حوله را برداشته و آنرا خیس کنید (به نحوی که تنها مرطوب شود) و این حوله را روی مبل بکشید و هم زمان هر قسمتی که شستشو را انجام میدهید خشک کنید.

توجه: در آغاز شستشوی مبل ابتدا بررسی کنید مبل شما به مواد پاک کننده ای که در بالا ذکر شدحساسیت نداشته و عکس العمل نشان ندهد.

و پس از اتمام شستشو،خشکشویی مبلمان را انجام داده و بهتر است آنرا در هوای آزاد قرار دهید.

“واحد تحقیق و توسعه قالیشویی ادیب”

جهت ثبت سفارش آنلاین در هریک از شعبات قالیشویی ادیب همین حالا اقدام کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *