نحوه از بین بردن لکه خاک و مداد از فرش + فیلم
آوریل 26, 2019
قالیشویی,قالی شویی,قالیشویی-آنلاین,قالیشویی-کرج,شستشوی-فرش,شستشوی-مبل,اعلاشویی,خشکشویی-مبلمان,شستن-فرش-با-وایتکس,قالیشویی-وایتکس,شستشوی-فرش-با-سفید-کننده,پاک-کردن-لکه-با-وایتکس,استفاده-از-وایتکس,شستشوی-وایتکس,اثرات-وایتکس,مضرات-واینتکس,وای-تکس,وایتکس,شستن-قالی-با-وایتکس,قالیشویی-ادیب
چگونه لکه وایتکس را پاک کنیم؟
آوریل 29, 2019
white-t-shirt-with-yellow-pit-stains-حذف-لکه-زرد-قالیشویی-ادیب

ازبین بردن لکه زرد روی لباس

لکه های زرد به جای مانده از مواد غذایی،چربی ها،روغن و عرق بسیار آزاردهنده هستند و از جمله لکه های بسیار نامناسب هستند که اگر لکه زرد روی لباس باشد افراد به سختی حاضر هستند لباس را استفاده کنند. اما اگر این لکه روی لباس ایجاد شود ازبین بردن لکه زرد از لباس مشکل است حتی اگر لکه ی زرد روی فرش نیز ایجا دشود قالیشویی هم سخت تر خواهد شد.

اما چگونه شستن این نوع لکه های زرد از روی لباس و همین طور از بین بردن لکه ی عرق بدن بسیار مهم و شایع است.

لکه های حاصل از مواد غذایی و عرق علاوه بر ظاهر نامناسب ، بوی بدی نیز ایجاد می کند. بنابراین علاوه بر تمیز کردن لکه باید بوی حاصل از آن را از بین ببرید.

و اگر این نوع لکه هارا تمیز نکنیم به مرور اثر خود را می گذارد و در پارچه تثبیت شده و پاک کردن لکه عرق مشکل خواهد شد.

نحوه شستن لکه با جوش شیرین

برای از بین بردن لکه ی زرد یکی از بهترین و در دسترس ترین مواد پاک کننده جوش شیرین است.

با ترکیب مقدار مناسب جوش شیرین در آب خمیری حاصل می شود، این خمیر را روی لکه ها بگذارید تا اثر خود را بگذارند.( اجازه دهید به مدت یک ساعت خمیر جوش شیرین روی لکه بماند)

سپس محل آلوده را با آب سرد به صورت کامل بشویید.

شستن لکه با آبلیمو

آبلیمو خاصیت اسیدی دارد ، قسمتی از لباس یا پارچه که دارای لکه زرد است را با مقدار متناسب آبلیمو پوشش دهید و اجازه دهید مدتی روی لکه بگذارید و اجازه دهید روی لکه بماند.

نمک نیز از مهم ترین مواد پاک کننده در خانه است، شاید این سخن عجیب به نظر برسد اما نمک خاصیت ضدعفونی کننده داشته و میتوان برای پاک کردن برخی لکه ها در منزل از نمک استفاده کنیم.

لکه را با نمک کاملا پوشش دهید و سپس با پارچه ای مرطوب روی لکه بکشید، خواهید دید که لکه به خوبی تمیز خواهد شد.اگر اثری از لکه باقی ماند می توان با استفاده از دیگر مواد پاک کننده آثار لکه را نیز از بین برد.( مهمترین خاصیت نمک ضدعفونی و رفع آلودگی لکه است که اگر همچنان اثری از لکه باقی مانده باشد همچنان نمک ضدفونی خود را کرده است.)

 

… واحد تحقیق و توسعه قالیشویی ادیب …

قالیشویی ادیب با بیش از نیم قرن سابقه بهترین همراه برای شستشوی فرش و شستشوی مبل شما می باشد .

همراهان گرامی در نظر داشته باشید ثبت سفارش آنلاین خدمات قالی شویی و خشکشویی مبلمان با۲۰%تخفیف ارائه می گردد. ارائه خدمات کارخانه قالیشویی ادیب در سراسر تهران ، کرج و شهریار صورت میگیرد.

جهت ثبت سفارش آنلاین در هریک از شعبات قالیشویی ادیب همین حالا اقدام کنید:

قالیشویی کرج ، قالیشویی شهریار، قالیشویی غرب تهران،قالیشویی شرق تهران،قالیشوی جنوب تهران،قالیشویی شمال تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.