بهترین قالیشویی کدام است؟

اول از خود بپرسیم واژه بهترین چه معنایی دارد؟ زمانی از کلمه بهترین استفاده میکنیم که میخواهیم مواردی که در یک حوزه هستند را مقایسه و رتبه بندی کنیم. پس وقتی میخواهیم بگوییم برای مثال بهترین قالیشویی تهران کجاست، ابتدا باید مقایسه ها و تحقیق و بررسی انجام دهیم و به راحتی نمیتوان واژه بهترین را به کار برد. وقتی میگوییم بهترین قالی شویی در تهران کدام است؟ یعنی تایید کرده ایم این قالی شویی از نظر تمامی مراحل قالیشویی و موارد اخلاقی و.. بهترین است یا میگوییم بهترین کارخانه قالیشویی در زمینه ی شستشو میباشد و یا بهترین از نظر مردم تهران است.

 

بهترین-قالیشویی-ایران

بنابراین واژه ها خیلی مهم هستند و نباید به راحتی و بدون تامل از آنها استفاده کنیم . امروزه در سراسر اینترنت میبینیم هر صنف ، قشری و .. خود را به راحتی بهترین معرفی میکند. اما آیا میدانیم زمانی بهترین هستیم که از تمام نظر ها بهترین باشیم و اگر نیستیم باید صادقانه بگوییم. حال برای اینکه بتوانیم برترینهای این صنعت را بیابیم به چه مواردی باید توجه کنیم در ادامه مطلب اشاره خواهیم کرد، پس با ما همراه باشید.

محتوای جدول

نکاتی درباره بهترین قالیشویی تهران

معمولاً با فرا رسیدن ایام نوروز و در فصل های اسباب کشی درخواست مردم به قالیشویی ها زیاد می شود. از این رو قالیشویان غیر مجازی هستند که از این فرصت استفاده می کنند. این قالیشویان با وجود نداشتن مهارت و تجهیزات کافی دست به انجام این خدمات می زنند. ممکن است خسارت جبران ناپذیری هم به فرش های نفیس زنند. شاید بپرسید چاره کار چیست و چطور می توان به یک قالیشویی اعتماد کرد. 

در ادامه این مقاله به طور کامل این مسئله را بررسی خواهیم کرد و در انتها خواهید آموخت که از بهترین قالیشویی تهران خدمات بگیرید.

بهترین-قالیشویی-تهران

یافتن بهترین قالیشویی

گاهی با پخش یک آگهی تبلیغاتی از تلویزیون نظر شما را جلب میکند، که از تبلیغات یک قالیشویی بحث میکند. یا ممکن است یک بیلبورد یا تراکت تبلیغات یک قالیشویی را ببینید. آیا هر کسی که بتواند تبلیغ کند یعنی بهترین است؟

شاید یکی از دوستان یا آشنایان شما یک قالیشویی معرفی کند که از نظر او بهترین قالیشویی تهران است. آیا ممکن است به دلیل تفاوت نوع جنس شما با دوستان این اطمینان را دهد که برای شما نیاز برترین خدمات انجام خواهد شد؟

همیشه هر چیزی که میشنویم و یا میبینیم معنی آن را نمیدهد که برترین باشد. اما برای انتخاب یک قالیشویی مواردی وجود دارد که به آن باید توجه کرد حتی اگر دوستان شما معرفی کرده اند و یا تبلیغاتی از او در جایی منتشر شده باشد.

 

با این موارد بهترین قالیشویی تهران را قضاوت کنیم!

  • تجربه و سابقه قالیشویی

(وقتی صنفی سالهای سال پا برجا میماند میتواند یکی از دلایلش عملکرد خوب آن باشد)

  • تجهیزات و امکانات و پرسنل قالیشویی

در هر شغل و صنفی اگر افراد متخصص خود را به کار گیرد و بهترین امکانات را دارا باشد مسلما باید نتیجه عالی را دریافت کند.

  • رضایت مشتریان قالیشویی

در هر حوزه ای افرادی همیشه ناراضی هستند اما اگر اکثر افراد نسبتا راضی باشند میتوان به آن قالیشویی اعتماد کرد.

معمولا قالیشویانی در اتحادیه مجاز خواهنده میشوند که صلاحیت و امکانات لازم برای این خدمت را داشته باشند.

  • قالیشویی کار خود را ضمانت کند.

قالیشویانی که خدمات خود را ضمانت میکنند، میتواند مورد اعتماد باشند چرا که آن ها با ضمانت خدمات خود اگر خسارتی به فرش شما وارد شود موظف به پاسخگویی هستند.

  • قالیشویی پاسخگو باشد.

اگر شما متوجه مشکلی شدید یک قالیشویی موظف به پاسخگویی است.

  • قالیشویی به روز باشد:

با توجه به عصر ارتباطات ، قالیشویی به روز نیز باید پایگاه اطلاعات و سایتی برای تسهیل امر ارتباط مشتریان داشته باشد.

بهترین-قالیشویی

داستان جالب!

یکی از موراد شایع عدم نارضایتی مردم دلیل بر بی کیفیتی کار انجام شده آنها نیست بلکه افکار آنهاست .
فردی با قالیشویی تماس میگیرد و بیان میکند فرشی دارم بسیار کثیف است و لکه لاک و روغن و.. رویش ریخته و مشورت میکند و قالیشویی معمولا به آنها پاسخ میدهند سریعا فرش را به قالیشویی تحویل دهید زیرا فرش چون بسیار کثیف بوده و دارای لکه های نامناسب است اگر فرش را در منزل شستشو دهید کار بسیا سخت میشود.

فرد تلفن را قطع کرده و طی مشورت هایی که خود انجام میدهد به این نتیجه میرسد که فرش را با شامپو فرش خود در منزل بشوید!

پس از شستشو ی فرش را لبه ی دیوار پهن میکند و در آخر میبیند رنگهای فرش قاطی شده، ریشه های فرش رنگ گرفته و همینطور برخی لکه ها در سطح فرش پخش شده است.

 

حالا دوباره با قالیشویی تماس میگیرد!

جالب است در این مرحله فرش را به قالیشویی تحویل داده و انتظار دارد لکه هایی که خود با شامپو فرش تثبیت و پخش کرده معجزه شده و به کلی پاک شوند.

پس از تحویل فرش از قالیشویی ، میبیند شاید لکه هایی محو که با چشم غیر مسلح دیده نمیشود روی فرش است.و با حالتی ایرادگیرانه میگوید از این قالیشویی راضی نیستم! در این حالت به جای اینکه خوشحال باشد فرشی که خراب شده بود قالیشویی آنرا ترمیم و شستشو داد با فکری ایده آل مینگرد و انگار فرشی تمیز و بدون ایراد تحویل داده بوده است.

این داستان را گفتیم که بدانیم حتی با پرس و جو از مشتریان یک صنف نیز نمیتوان به کلی قضاوت کرد.

برخی دیگر از ویژگی های بهترین قالیشویی ها

در یک قالیشویی تجهیزات مناسب به عنوان مهم ترین موضوع برای انتخاب را میتوان  گفت. هر اندازه که تجهیزات بروز تر باشد، در نتیجه عملیات شستشو با کیفیت بهتر انجام می گیرد.
استفاده از کارشناسان ماهر در حوزه شستشوی فرش ها، برای بررسی رنگ و جنس الیاف و در نظر گرفتن بهترین مواد شوینده متناسب با فرش اهمیت زیادی دارد.
برای شستشوی هر فرش با توجه به میزان آلودگی و نوع الیاف، از مواد شوینده استاندارد استفاده می کنند.
بعد از شستشوی درست و اصولی، عملیات خشکشویی فرش ها اهمیت دارد که به شکل کاملا حرفه‌ ای صورت می گیرد.
با ارائه خدمات گوناگون در حوزه فرش های ماشینی و دستباف و فرش های ابریشمی نیاز همه مشتریان را برطرف می نماید.
درک شرایط مشتری و ارائه خدمات مختلف مطابق درخواست آنها می ‌تواند جزء مهم ترین ویژگی های یک قالیشویی معتبر باشد.
ارائه فاکتورهای رسمی کارخانه قالیشویی برای دریافت فرش ها و انتقال آنها به کارخانه برای شستشو نشان دهنده اعتبار این مراکز است.

چهار اولویت در بهترین قالیشویی تهران

1- قیمت گذاری منصفانه

قیمت گذاری باید منصفانه و مطابق با قیمت های اتحادیه تهران باشد. ت.جه کنید هیچ ارزانی بی دلیل ارزان نیست و هیج گرانی بی دلیل گران نیست.


2- ارائه فاکتور رسمی

زمانی که یک قالیشویی حاضر به ارائه فاکتور رسمی نمایند. به این معنیست که مسئولیت کار خود را تمام و کمال پذیرفته است.


3- حمل و نقل در کمترین زمان ممکن

یکی از مهم ترین دقدقه های بیساری از ما این است که در هر زمان که تمایل داریم درخواست قالیشویی داشته باشیم.


4- دارا بودن دفاتر و شماره تماس های متعدد

دفاتر و تلفن های یک قالی شویی اعتبار اوست چطور می شود به قالی شویی اعتماد کرد که تنها یک خط آن هم موبایل باشد؟
مشتری مداری

بهترین قالیشویی تهران

قالیشویی ادیب

اگر بخوایم ادیب را جز بهترین قالیشویی تهران معرفی کنیم باید بگوییم این قالیشویی علاوه بر ارائه بهترین خدمات، تمامی خدمات خود را ضمانت کرده و به صورت کتبی مهر و  امضاء شده تحویل مشتری میدهد.

قالیشویی ادیب بیش از نیم قرن است که سابقه در قالیشویی و خشکشویی فرش دارد. این قالی شویی زیر نظارت اتحادیه قالیشویی و از اعضای این ارگان میباشد. تمامی دستگاه های این قالیشویی مکانیزه و بدون دخالت دست انجام میشود. گرمخانه های بزرگ این کارخانه علاوه بر سرعت بخشیدن به کار کیفیت کار را نیز بالا میبرد.

قالیشویی ادیب با بیش از نیم قرن سابقه بهترین همراه برای شستشوی فرش وشستشوی مبل شما می باشد .
همراهان گرامی در نظر داشته باشید که خدمات آنلاین قالی شویی از قبیل قالیشویی آنلاین و مبل شویی و خشکشویی مبلمان آنلاین با ۲۰% تخفیف ارائه می گردد .ارائه خدمات ما در سراسر تهران و کرج و شهریار صورت می گیرد.
قالیشویی ادیب عضو رسمی اتحادیه قالیشویان تهران میباشد.

جهت ثبت سفارش آنلاین در هریک از شعبات قالیشویی ادیب همین حالا اقدام کنید:

قالیشویی کرج ، قالیشویی شهریار، قالیشویی غرب تهران،قالیشویی شرق تهران،قالیشوی جنوب تهران،قالیشویی شمال تهران

دپارتمان تحقیق و توسعه شرکت قالیشویی ادیب