خشکشویی مبلمان

خشکشویی مبلمان

قالیشویی ادیب ، شستشوی مبل، فرش، موکت، خوشخواب و… را در منزل و در محل با دستگاه های مخصوص توسط تیم مجرب انجام می دهد، این نوع خشکشویی بسیار سریع و با کیفیت انجام گرفته و هم زمان شستشو و خشکشویی مبلمان انجام می گیرید. اگر به صورت عادی دستمالی برداشته و شروع به شستشو مبل کنید ممکن است لکه بیشتر در پارچه مبل فرو رفته و در نهایت برای همیشه لکه در مبل تثبیت شود.

بنابراین بهتر است اگر مبل کثیف شده و دارای لکه است خشکشویی مبلمان را به تیم مجرب و ماهری بسپارید و یا از اصول و تکنیک های شستشوی مبل توسط قالیشویی ها مطلع باشید تا بهترین نتیجه را بدون هرگونه آسیبی به مبل دریافت نمایید.

اصول خشکشویی مبل در قالیشویی ها

  • پارچه مبل را بررسی کنید، اگر خودتان و یا یکی از اطرافیانتان درباره مبل و نوع پارچه های آن و میزان مقاومت آن دانشی و تخصصی دارید که از جنس مبل آگاه هستید در غیر این صورت با فردی متخصص و یا قالیشویی ها مشورت کنید.
  • عمر مبل چه قدر است؟ زمانی که مبل را خریداری کرده اید بسیار مهم است، هر اندازه لکه و الودگی ها زمان بیشتری در مبل تثبیت شده باشند، سخت تر پاک خواهند شد.
  • لکه ها را آنالیز کنید، لکه ها و کثیفی های متمایز که روی مبل ایجاد شده را با دقت ببینید و منشا ایجاد آن ها و حلال آن ها را بیابید.
  • لکه ها را از بین ببرید، لکه ها را با توجه به حلال و ماده پاک کننده متناسب خود تمیز کنید.
  • مبل را در آب غرق نکنید، در حین تمیز کردن مبل تنها از رطوبت آب استفاده نمایید و به هیچ وجه از آب فراوان برای شستشو استفاده نکنید.
  • شستشوی مبل، در انتها که آلودگی های عمیق و متمایز روی مبل را برطرف کردید، نوبت به آن رسیده است که مبل را به طور کلی با استفاده از دستگاه بخارشوی و یا روشی اصولی مبل را تمیز نمایید.
  • خشکشویی مبل، پس از اتمام مراحل پاکسازی مبل، اگر مبل را با دستگاه بخارشوی تمیز کرده اید که پس از گذشت چنددقیقه ای خشک می شود. در غیر این صورت باید در معرض غیر مستقیم آفتاب و یا با دستگاه بخارشوی اقدام به خشک کردن مبل نمایید.

هزینه  خشکشویی مبلمان

برای اطلاع از آخرین تغییرات هزینه خشکشویی مبل و شستشوی مبلمان در قالیشویی ادیب به صفحه شرح قیمت قالیشویی و شستشوی مبل مراجعه نمایید.

 

قالیشویی ادیب با بیش از نیم قرن سابقه بهترین همراه برای شستشوی فرش و شستشوی مبل شما می باشد.

ثبت سفارش آنلاین خدمات قالی شویی و خشکشویی مبلمان با ۲۰%تخفیف ارائه می گردد.

ارائه خدمات کارخانه قالیشویی ادیب در سراسر تهران ، کرج ، شهریار و تبریز صورت می گیرد.

جهت ثبت سفارش آنلاین در هریک از شعبات قالیشویی ادیب همین حالا اقدام کنید.

… واخد تحقیق و توسعه کارخانه قالیشویی ادیب …

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email
Share on weixin