خشکشویی مبلمان

خشکشویی مبلمان

قالیشویی ادیب ، شستشوی مبل، فرش، موکت، خوشخواب و… را در منزل و در محل با دستگاه های مخصوص توسط تیم مجرب انجام می دهد، این نوع خشکشویی بسیار سریع و با کیفیت انجام گرفته و هم زمان شستشو و خشکشویی مبلمان انجام می گیرید. اگر به صورت عادی دستمالی برداشته و شروع به شستشو مبل کنید ممکن است لکه بیشتر در پارچه مبل فرو رفته و در نهایت برای همیشه لکه در مبل تثبیت شود.

خشکشویی مبلمان

خشکشویی مبلمان

بنابراین بهتر است اگر مبل کثیف شده و دارای لکه است خشکشویی مبلمان را به تیم مجرب و ماهری بسپارید و یا از اصول و تکنیک های شستشوی مبل توسط قالیشویی ها مطلع باشید تا بهترین نتیجه را بدون هرگونه آسیبی به مبل دریافت نمایید.

اصول خشکشویی مبلمان در قالیشویی ها

  • پارچه مبل را بررسی کنید، اگر خودتان و یا یکی از اطرافیانتان درباره مبل و نوع پارچه های آن و میزان مقاومت آن دانشی و تخصصی دارید که از جنس مبل آگاه هستید در غیر این صورت با فردی متخصص و یا قالیشویی ها مشورت کنید.
  • عمر مبل چه قدر است؟ زمانی که مبل را خریداری کرده اید بسیار مهم است، هر اندازه لکه و الودگی ها زمان بیشتری در مبل تثبیت شده باشند، سخت تر پاک خواهند شد.
  • لکه ها را آنالیز کنید، لکه ها و کثیفی های متمایز که روی مبل ایجاد شده را با دقت ببینید و منشا ایجاد آن ها و حلال آن ها را بیابید.
  • لکه ها را از بین ببرید، لکه ها را با توجه به حلال و ماده پاک کننده متناسب خود تمیز کنید.
  • مبل را در آب غرق نکنید، در حین تمیز کردن مبل تنها از رطوبت آب استفاده نمایید و به هیچ وجه از آب فراوان برای شستشو استفاده نکنید.
  • شستشوی مبل، در انتها که آلودگی های عمیق و متمایز روی مبل را برطرف کردید، نوبت به آن رسیده است که مبل را به طور کلی با استفاده از دستگاه بخارشوی و یا روشی اصولی مبل را تمیز نمایید.
  • خشکشویی مبل، پس از اتمام مراحل پاکسازی مبل، اگر مبل را با دستگاه بخارشوی تمیز کرده اید که پس از گذشت چنددقیقه ای خشک می شود. در غیر این صورت باید در معرض غیر مستقیم آفتاب و یا با دستگاه بخارشوی اقدام به خشک کردن مبل نمایید.

 

20% تخفیف سفارش آنلاین

تمامی سفارش های خشکشویی مبلمان و تشک خوشخواب، خشکشویی موکت و فرش در محل شامل تخفیف آنلاین میشود

چه مبلهایی خشکویی میشوند؟

تمامی مبلمان پارچه ای قابل شستشو با دستگاه های خشکشویی هستند. لازم به ذکر است، مبلمان با جنس چرم با دستگاه قابل خشکشویی نبوده وباید از واکسهای مخصوص مبل چرم استفاده نمایید.

مزایای خشکشویی مبلمان کارخانه قالیشویی ادیب

دستگاه مخصوص

مواد شوینده آلمانی

نیروی حرفه ای