فرش کلاریس !

به نقل قالیشویی از گزارش سرویس بازار ایسنا، بنابر اعلام فرش مرداس، با این حال، انواع فرش ماشینی و مدل های زیبا و متنوع آن به قدری زیاد است که حتی اگر شرایط مالی خوبی هم داشته باشید ممکن است با دیدن فرش کلاریس که یک مدل خاص از فرش ماشینی است از خریدفرش دستباف صرف نظر کنید.
فرش کلاریس؛ فرش نسل نو برای سلایق نو و خاص هزاران سلیقه مختلف وجود دارد که فرش ماشینی در پاسخگویی به این سلیقه ها بسیار قدرتمند عمل می کند. این قدرت و توانایی در فرش نسل نو با نام فرش کلاریس بسیار مشهود است. فرش ماشینی کلاریس که به تازگی به بازار راه پیدا کرده با انواع مختلفی شامل فرش کلاریس کودک، فرش کلاریس فانتزی، فرش کلاریس کهنه باف و فرش کلاریس سنتی به راحتی می تواند جای خود را در دل افراد، با سلیقه های خاص و سخت پسند باز کند.

فرش-کلاریس-قالیشویی ویژگی های فرش کلاریس

این محصول جدید، یک فرش ۷۰۰ شانه با تراکم ۳۳۰۰ است که همین موضوع یک امتیاز مثبت برای فرش نسل نو محسوب می شود. چرا که میزان شانه پایین آن، در ضخامت بالای فرش نقش مهمی دارد و می توان اطمینان حاصل کرد که قابلیت پا خور بودن را دارد و با خیال راحت می شود آن را در فضاهای پر رفت و آمد و شلوغ پهن کرد. خرید فرش کلاریس را به شما پیشنهاد می کنیم زیرا جنس نخ پلی استر و پلی ویژن به کار رفته در آن موجب نرمی و لطافت، کیفیت بالا و استحکام، عدم پرز دهی و عدم ایجاد حساسیت شده است.

قالیشویی ادیب با بیش از نیم قرن سابقه بهترین همراه برای شستشوی فرش و شستشوی مبل شما می باشد.

ثبت سفارش آنلاین خدمات قالی شویی و خشکشویی مبلمان با ۲۰%تخفیف ارائه می گردد.

ارائه خدمات کارخانه قالیشویی ادیب در سراسر تهران ، کرج ، شهریار و تبریز صورت می گیرد.

جهت ثبت سفارش آنلاین در هریک از شعبات قالیشویی ادیب همین حالا اقدام کنید.

… واخد تحقیق و توسعه کارخانه قالیشویی ادیب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *