قالیشویی و شستشوی فرش ادیب

قالیشویی تمام اتوماتیک و فوق پیشرفته

قالیشویی تمام اتوماتیک و فوق پیشرفته ادیب فعالیت خود را با بهره گیری از پیشرفته ترین تجهیزات آغاز کرده تا بهترین خدمات قالی شویی را داشته باشد. انواع فرش ماشینی و دستباف در هر ابعاد، ضخامت و جنس در این مجموعه شستشو داده می شوند. کارخانه قالیشویی ادیب به عنوان یکی از برترین و معتبرترین کارخانه های شستشوی فرش، تمامی مراحل شستشوی فرش شما را بدون عیب و نقص انجام میدهد.

با ضمانتنامه کتبی خدمات
شستشوی فرش قالیشویی ادیب   قالیشویی ادیب کرج

قالیشویی

شستشوی فرش دستباف و ماشینی

خشکشویی مبلمان قالیشویی ادیب

خشکشویی

خشکشویی مبل، موکت، فرش، خوشخواب

ترمیم و رفو قالیشویی ادیب   قالیشویی ادیب کرج

ترمیم، رفو و خدمات ریشه

شستشوی فرش دستباف و ماشینی

قالیشویی

همان قدر که به سرعت بالای خدمات‌ دهی اهمیت داده می شود. رضایت مشتری نیز برای ما اهمیت دارد. به همین علت تمامی مراحل شستشوی فرش بدون کم و کاست انجام می پذیرند. مجموعه دارای خدمات بی نظیری می باشد. به طوری که تمامی مشتریان نهایت رضایت را از کار آن داشته و بسیاری از آنها به مشتری ثابت ما تبدیل شده اند. از جمله دلایل موفقیت مجموعه در زمینه قالیشویی این است که در آن از بهترین امکانات و تجهیزات برای شستشوی فرش استفاده می شود.

قطعا ماشین آلات قدرتمندی که برای شستشوی فرش پدید آمده اند و این کار را به صورت استاندارد انجام می دهند. خدمات بهتری در مقایسه با نیروهای انسانی خواهند داشت. مجموعه از بخش های مختلفی به وجود آمده است که در هر بخش یکی از مراحل قالیشویی به طور کامل انجام می پذیرد. در نتیجه می توان گفت که در این مجموعه بدون آنکه آسیبی به فرش شما وارد آید، شستشوی آن فورا و در نهایت کیفیت انجام می گیرد.

قالیشویی و شستشوی فرش ادیب

قالی شویی خوب

از مهمترین دغدغه های افراد در زمان گردگیری و خانه تکانی مربوط به قالیشویی و هرگونه کالای مشابه نسبتاً سنگین می باشد. اگرچه امروزه قالیشویی‌های بسیاری می توانند قبول خدمات کنند؛ اما کیفیت شستشوی فرش برای همه ما از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. علاوه بر آن که از یک قالی شویی خوب انتظار می‌ رود سرویس‌ دهی بسیار خوبی داشته باشد، ضروری است که در کار خود متعهد بوده و خدمات تضمینی داشته باشد.

قالیشویی ادیب به عنوان یکی از معتبرترین قالیشویی ها در استان تهران که فعالیت خود را در تهران و کرج دنبال می کند، این خصوصیت را به خوبی دارد. ادیب مرکزی معتبر است که شما تمامی فرش ها و کالاهای نسبتاً سنگین که شستشوی آنها دشوار می‌ باشد را می توانید به آن بسپارید. در این مجموعه علاوه بر آنکه کیفیت کار شستشوی فرش بسیار بالا می باشد. قیمت ها نیز بر اساس نظر اتحادیه قالیشویی تعیین شده اند. این کارخانه کارآمد، مجهز به بهترین و آخرین تکنولوژیهای روز بشر میباشد که قادر است در کوتاه ترین مدت هر تعداد فرش را شستشو داده و به صورت خشک شده به شما عزیزان تحویل دهد.

 

قالیشویی ادیب با 20% تخفیف سفارش آنلاین قالیشویی و شستشوی مبل - قالیشویی ادیب کرج

قالیشویی ادیب تهران

در استان تهران به عنوان پایتخت و شلوغ ترین استان کشور، بیشترین نیاز به قالیشویی‌های برتر احساس می‌ گردد.  ادیب در این استان آماده خدمات دهی ارزنده به مشتریان عزیز است. این مجموعه با کادر مجرب خود در تمام روزهای هفته فعالیت دارد و در تایمی مشخص، فرش های شما را شسته و به صورت خشک شده تحویل میدهد. تمامی عملیات جمع آوری، حمل و جابجایی، شستشو و خشک کردن، تحویل فرش و… توسط مجموعه صورت می پذیرد. در مقابل، هزینه های بسیار مناسبی برای خدمات در نظر گرفته می شود.

کارخانه قالیشویی ادیب تهران آماده پذیرش سفارش های مشتریان از تمام نقاط مختلف استان است. قطعاً کیفیت ارائه خدمات برای ما هدف مهمتری میباشد. در کنار شستشوی فرش، خدمات ارزنده دیگری نیز انجام می پذیرد. ترمیم و رفوی فرش، کارشناسی فرش، استفاده از بهترین مواد شوینده، به کارگیری پیشرفته ترین تجهیزات و غیره نمونه هایی از این خدمات می باشند.

قالیشویی و شستشوی فرش ادیب

مهم‌ترین ویژگی‌های قالیشویی

بهرگیری از متخصصین و کارشناسان 

ارسال به موقع و سریع 

ارائه ضمانت نامه کتبی پس از خدمات 

نیروی متخصص قالیشویی ادیب
نیروی متخصص
ارسال به موقع قالیشویی ادیب
ارسال سریع و به موقع
ضمانت نامه کتبی قالیشویی ادیب
ضمانت خدمات
قالیشویی و شستشوی فرش ادیب

قالیشویی آنلاین ادیب 

در مراکز خدمات شناخته شده نظیر قالیشویی ادیب، علاوه بر آن که تمامی خدمات به نحو مطلوب اجرا میشوند. نرخ روز نیز مصوب و به صرفه می باشد. از طرفی تعهداتی داده می‌ شود که فرش شما بدون آنکه کوچکترین آسیبی به آن وارد شود. در کوتاه ترین مدت ممکن شستشو داده شده و به شما تحویل داده خواهد شد.

بهترین سرعت و بهره وری شستشوی فرش را “مجموعه ادیب” می توانید تجربه کنید. جایی که به شستن فرش ها اهمیت داده می شود و این کار به صورت تخصصی صورت می پذیرد. اگر قصد خانه تکانی و نظافت دارید و می خواهید این کار را در سرعت و کیفیت بالا انجام دهید، فرش های خود را به ما بسپارید. در این صورت بهتر از آنچه فکر کنید، فرش ها شسته می شوند.

قالیشویی آنلاین ادیب برای ثبت سفارش های خود به شیوه اینترنتی نیز اقدام می کند. به صورت اینترنتی، سریع تر و آسان تر می توانید با ما در ارتباط باشید. در این صورت، ضمن بهره مند شدن از راهنمایی های کارشناسان، سفارش های شما نیز در اسرع وقت رسیدگی خواهند شد.

 

قالیشویی آنلاین ادیب

برای برقراری ارتباط سریع با مجموعه و عدم نیاز به مراجعه حضوری به صورت آنلاین می توان با مجموعه ادیب در ارتباط بود. هدف از ایجاد این سایت همین بوده است؛ بنابراین برای کسب اطلاعات بیشتر و یا دریافت پاسخ سوالات خود از طریق همین سایت و یا به طور تلفنی میتوانید با مشاوران و کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید.

سفارش خدمات قالیشویی آنلاین ادیب از طریق سایت حاضر به ثبت میرسند. در این صورت شما به طور مستقیم و در هر ساعت از شبانه روز برای ثبت سفارش های خود میتوانید با ما در ارتباط باشید.

 

سفارش خدمات قالیشویی آنلاین ادیب از طریق سایت حاضر به ثبت میرسند. در این صورت شما به طور مستقیم و در هر ساعت از شبانه روز برای ثبت سفارش های خود میتوانید با ما در ارتباط باشید.

حتما تا به حال برای یک بار هم که شده شستن فرش های خود را به قالیشویی سپرده اید. قالیشویی همیشه با استفاده از نیروی انسانی ماهر و تخصص بالا، فرش و قالی های شما را به بهترین نحو شستشو میدهد و امور نظافت منزل شما را آسان تر میکند. اما موضوعی که باید به آن توجه کنید این است که قالیشویی هم باید نکاتی را هنگام شستشوی فرش رعایت کند. فاکتور هایی که در شستشو فرش در قالیشویی مهم است، محل شستشو، آب مصرفی، محل خشک کردن و نوع مواد شوینده می باشند. روش صحیح شستشوی فرش در قالیشویی، به نکات مختلفی وابسته است. فرش و قالی نه تنها جزئی از متریال داخلی خانه محسوب میشوند بلکه برای زیبایی ظاهر خانه استفاده می شوند. فرش به عنوان یک کفپوش برای خانه به نگهداری صحیح نیاز دارد.

بنابراین اگر فرش های خود را برای شستشو به قالیشویی منتقل می کنید باید به روش صحیح شستشوی فرش در قالیشویی هم توجه کنید. انتخاب یک کارخانه مناسب و معتبر به شما در نظافت و شستشوی فرش کمک می کند. رعایت نکردن اصول صحیح شستشو فرش در نهایت باعث آسیب رسیدن به فرش می شود.

از آنجایی که بسیاری از فعالیت‌های ما بر روی فرش انجام میشود، بنابراین فرش می تواند محل تجمع گرد و غبار و آلودگی ها باشد. روش صحیح شستشوی فرش در قالیشویی تمامی گرد و غبار و آلودگی آن را از بین خواهد برد. ترجیح بسیاری از افراد برای شستشوی فرش مراجعه به قالیشویی است. روش هایی که قالی شویی برای شستن فرش به کار می‌برد، بر اساس اصول صحیح است. قالیشویی هایی که به طور حرفه ای فعالیت می کنند، جدا کردن فرش ماشینی از دستی را جزئی از روش صحیح شستشوی فرش در قالیشویی میدانند. در واقع الیاف و رنگ فرش دستی و ماشینی متفاوت است. این موضوع همان روش صحیح شستشو فرش در قالیشویی است. شما هم باید به نوع شستشو فرش در قالیشویی توجه کنید. شستشو فرش در قالیشویی نکات مهمی را شامل میشود.

فرش کهنه که به قالیشویی منتقل میشود باید با دقت بیشتری شسته شود. همچنین فرش های کهنه باید به گونه ای شسته شوند تا الیاف آن آسیب نبیند. فرش هایی که دارای پارگی یا سوراخ هستند باید قبل از شستشو، رفو یا تعمیر شوند. در صورت رفو نشدن فرش پاره شده قبل از شستشو، باعث بیشتر شدن پارگی های آن میشود. نکته دیگر در شستشو صحیح فرش در قالیشویی، اتوماتیک شستن آن است. اگر فرش در قالیشویی به صورت کاملا اتوماتیک شسته شود، به این معناست که دخالت دست در آن کمتر است. بنابراین با کیفیت بالاتری شسته میشود. پس هنگام شست شو فرش در قالیشویی به نوع شستن آن هم دقت کنید. گاهی ممکن است قالیشویی قید کند که در صورت هرگونه آسیب رسیدن به فرش مسئولیتی قبول نمیکند و پرداخت خسارت با کارخانه نیست.

این درواقع یک قانون غلط بوده و قالیشویی فرش شما را بیمه می کند. این بیمه به این معناست که در صورت هرگونه آسیب رسیدن به فرش، بیمه این خسارت را پرداخت میکند. در واقع پیدا کردن یک قالیشویی معتبر و مطمئن، جز فاکتور های مهم شست و شو قالی و فرش است. یک قالیشویی معتبر و شناخته شده، کیفیت شستشو فرش شما را تضمین میکند. هرچند که امروزه بیشتر افراد از قالیشویی آنلاین استفاده میکنند و بدون مراجعه حضوری فرش خود را به قالیشویی میبرند. روش اعلاشویی هم جزئی دیگر از روش صحیح شستشو فرش در قالیشویی است. اعلاشویی یک روش برتر شستن فرش در قالی شویی است که در قالیشویی های معتبر اجرا میشود. ممکن است در برخی قالیشویی ها روش صحیح شستشو فرش در قالیشویی انجام نگیرد.

شستشوی فرش با بهترین امکانات روز یقینا با مزایایی همراه می باشد؛ از جمله اینکه فرش شما تمیز ترین خواهد بود. از طرفی چروک نخواهد شد و به آن آسیبی وارد نمی شود. این امر به علت استفاده از بهترین شیوه ها در حین انجام عملیات شستشوی فرش می باشد.

مراحل انجام کار قالیشویی، اعلاشویی.

همانطور که پیش از این هم اشاره شد، یکی از مراحل مهم شستشوی فرش مربوط به کارشناسی آن است. در این مرحله تعیین می شود که فرش مورد نظر بهتر است از کدام شیوه شسته شود. در تمامی شیوه های شستشوی فرش ها، از بهترین امکانات و تجهیزات استفاده می گردد. در واقع شستشوی ماشینی انواع فرش باعث شده تا کار بدون عیب و نقص انجام شود. در مابقی مراحل که مربوط به نیروهای انسانی می باشد، نیز دقت می شود تا خدمات بدون کم و کاست باشند. در قالیشویی معتبر و پیشرفته ادیب به طور همزمان از خدمات شستشوی فرش و خشکشویی ارائه می شوند. از طرفی علاوه بر فرش، شستشوی مبلمان و سایر کفپوش ها نیز صورت می پذیرد. بنابراین در زمینه خدمات دادن کاملا مجهز است.

در رابطه با فرش های آسیب دیده که نیاز به ترمیم دارند نیز یک مرحله از قالیشویی مربوط به ترمیم فرش است. از جمله خدمات ترمیمی که بیشتر فرش های نسبتاً کهنه و کارکرده به آن نیاز دارند، خدمات ترمیم ریشه فرش می باشد. این کار که با نام “رفوی فرش” شناخته میشود، به صورت تخصصی برای فرشهای شما انجام می گیرد. البته دیگر لبه های فرش و سایر قسمت های آن نیز ممکن است به ترمیم های تخصصی نیاز داشته باشند.

خدمات مجموعه فقط مربوط به شستشوی فرش نیست، در کنار آن شستشوی انواع پتو، روفرشی، موکت و غیره نیز انجام می پذیرد. هر کدام از این اقلام روش خاص خود را در شستشو دارند. آنچه مصمم است، شستشوی صحیح و از بین بردن تمامی آلودگی ها، لکه ها، کثیفی ها و… با کمک تجهیزات مخصوص است که در این مجموعه به طور کامل انجام می شوند. بعد از خشک شدن فرش ها، عمل اتو پرس و کاور گرفتن فرش صورت میگیرد. در حین انجام مراحل شستشوی فرش، هر جا که نیاز باشد از آب گرم یا آب داغ استفاده میشود. این کار با هدف پاکیزگی فرش به بهترین شکل انجام میگیرد.

اولین مرحله خدمات مجموعه  ادیب این است که فرش از شما تحویل گرفته می شود. برای این کار، افراد مسئول به همراه وسایل نقلیه مخصوص در مکان حاضر می‌شوند تا فرش را از مشتری تحویل بگیرند. پس از انتقال فرشها به مرکز، کارشناسی آنها صورت می پذیرد. زیرا هر فرش با توجه به ساختار و ویژگی های آن شستشو داده می شود. پس از آن نوبت به مرحله غبارروبی می رسد. با این هدف که گرد و خاک فرش گرفته شود.

در مرحله سوم، شستشوی فرش با استفاده از شوینده و آب کافی در دماهای مختلف صورت می پذیرد. در نهایت نوبت به آبکشی می رسد. آبکشی بر اساس موازین اسلامی صورت می پذیرد تا فرش شما کاملاً پاک باشد. در مرحله بعد باید آب فرش گرفته شود. مرحله آخر نیز مربوط به خشک کردن فرش میباشد. به این صورت که فرش شما در بهترین مکان پهن می شود تا رطوبت آن تبخیر شده و کاملاً خشک شود.

ناگفته نماند که برخی از فرش ها که جزو موارد استثنا هستند. به شکل های متفاوت شستشو داده می شوند. برای این کار ممکن است از شوینده و تجهیزات متفاوت استفاده گردد یا آنکه از آب سرد یا ولرم استفاده شود. به هر حال در شستن برخی از فرشها متفاوت عمل می شود. فرشهایی که  دارای لکه میباشند، مرحله لکه گیری برای آنها صورت میپذیرد.

مجموعه بزرگ ادیب در پایتخت کشور از طریق دو شعبه مهم خود یعنی قالیشویی ادیب تهران و قالیشویی ادیب کرج خدمات رسانی میکند. در این مراکز خدمات شستشوی تمامی فرشها، موکت، پرده، مبل، پتو، تشک و هرگونه اقلام مشابه پذیرفته میشود. به عبارت دیگر خشکشویی هم بخشی از خدمات رسانی مجموعه می باشد. هر کدام از این اقلام نرخ مصوب خود را دارند که بر اساس نرخ های تعیین شده از طرف اتحادیه قالیشویی است. مراکز به صورت سراسری ارائه خدمت میکنند و تمامی عزیزان از گوشه و کنار تهران و کرج می توانند با مجموعه ادیب در ارتباط بوده و فرشهای خود را به این مرکز معتبر بسپارند.

یقینا شستشوی فرش در بخش خانگی امری زمان‌ بر و بسیار سخت خواهد بود که چندین روز به طول می انجامد. در صورتی که امروزه در مراکز معتبر شستشوی فرش، خدمات رسانی بسیار سریع تر و با کیفیت تر انجام می گیرد. علت این است که از تجهیزات مخصوص برای این کار استفاده می‌ شود و شوینده ها از نوع استاندارد می باشند. شستشوی فرش در این مراکز مرحله به مرحله صورت می پذیرد. همچنین نیروی انسانی کافی در مرکز وجود دارد و تمامی مراحل شستشوی فرش شما در سریع ترین زمان صورت می پذیرد.

فرش به عنوان مهم ترین کفپوش ما ایرانی ها در منازل انواع مختلفی دارد و به شکل های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد؛ این کالا نیز به نوبه خود نیاز به شستشو پیدا می‌ کند. این کار را باید به یک مجموعه تخصصی و بسیار ماهر سپرد تا شستشوی فرش به صورت کارشناسی شده و تخصصی صورت پذیرد. تفاوتی ندارد که فرش شما از نوع فرش های ماشینی و یا فرش های دستباف می باشد؛ در اینجا پیش از آن که برای شستشوی فرش شما اقدامی انجام گیرد، کارشناسی فرش صورت می پذیرد. در این مرحله مشخص می‌ شود که فرش شما باید از چه شیوه ای شسته شود و چه شوینده هایی را می توان برای آن به کار برد.

شستشوی فرش های ماشینی در مقایسه با سایر فرش ها راحت تر می باشد. فرش های دستباف که از حساسیت بیشتری برخوردار هستند به روش های متفاوت شسته می‌ شوند. برای این کار از شوینده ها و روش های مخصوص استفاده می گردد. هدف این است که در هر صورت به فرش شما هیچ آسیبی وارد نشود و شستشوی فرش در بالاترین کیفیت صورت پذیرد. حتی استفاده از آب با دماهای متفاوت مدنظر است؛ چرا که آب بسیار داغ می تواند به فرش آسیب برساند و استفاده از آب سرد نیز شانس شستشوی با کیفیت فرش و از بین رفتن لکه ها را به حداقل می رساند. بنابراین شستن فرش شما کاری تخصصی می باشد که در اینجا در طول چندین مرحله صورت می پذیرد.

اگر فرش شما آسیب دیده است و یا لکه ای بر روی آن قرار دارد، یقینا نیازهای دیگری هم خواهد داشت. در اینجا به این موارد نیز توجه می‌ شود و حتی سخت ترین لکه ها با استفاده از شیوه های کاملاً تخصصی از روی فرش شما محو می‌ شوند. قسمت های آسیب دیده نیز توسط کارشناسان ترمیم می شوند. در نتیجه در قالیشویی ادیب فقط شستشو مدنظر نیست، بلکه تمامی سرویس هایی که برای فرش شما لازم اند، بر روی آن صورت می پذیرند. برای آنکه رضایت کافی را از خدمات قالیشویی داشته باشید، می توانید شستن فرش خود را به این مجموعه معتبر و قابل اعتماد بسپارید.

 

امروزه مراکز قالیشویی بسیاری در موارد گوناگون اقدام به فعالیت کرده اند؛ اما آیا همه آنها مراکزی قابل اعتماد هستند که شما فرشهای خود را به آنها بسپارید؟ قطعاً جواب شما هم منفی می باشد. امروزه نه تنها مرکز منتخب باید متعهد باشد و خدمات قالیشویی را به درستی انجام دهد، به طوری که به فرش شما آسیبی وارد نشود و تحویل فوری داشته باشد، بلکه باید از اعتبار کافی برخوردار باشد تا بتوان هر فرش و خصوصاً فرش های نفیس را به آن سپرد.

اعتبار یک مجموعه شستشوی فرش را میتوان از روی مجوز و سابقه کاری آن تشخیص داد. قطعاً مراکز معتبر قالیشویی آنقدر مشهور هستند که از راه های مختلف بتوان اطلاعات کافی در خصوص آنها به دست آورد. در نتیجه اولین توصیه ما برای داشتن بهترین انتخاب کارخانه قالیشویی جهت سپردن فرش های خود به آن، کسب اطلاعات دقیق در خصوص کارخانه قالیشویی مورد نظر می باشد.

یک کارخانه قالیشویی باید سوابق درخشانی در زمینه خدمات دهی داشته باشد. مورد دیگر این است که شما باید از راه های ارتباطی مختلف بتوانید با مجموعه ارتباط برقرار کنید. این حق مشتریان است که اطلاعاتی جامع در رابطه با مرکز مورد نظر کسب کنند. بنابراین ضروری است که هم امکان مراجعه حضوری برای مشتری وجود داشته باشد. هم آنکه سایت های معتبر که اطلاعاتی دقیق در رابطه با قالیشویی در اختیار مشتری قرار می دهند، به منظور اطلاع رسانی به مشتریان پدید آمده باشند.

نکته دیگر به خدمات رسانی مجموعه مربوط می گردد. همه ما به خوبی می دانیم که خدمات قالیشویی نهایتا ۴۸ ساعت به طول می انجامد. نباید بیش از این مدت کار شستشوی فرش طول بکشد. مورد دیگر این است که نرخ هایی که برای شستشوی فرش تعیین می شود، باید منصفانه و بر اساس نرخ های مصوب توسط اتحادیه قالیشویی باشد؛ در غیر این صورت می‌ توان به اعتبار مجموعه مورد نظر شک کرد.

قالیشویی های معتبر

در واقع شما باید قبل از انتقال فرش به قالیشویی، درباره کارخانه تحقیق کنید و از مورد تایید بودن آن اطمینان حاصل کنید. روش صحیح شستشو فرش در قالیشویی به نوع مواد شوینده نیز بستگی دارد. کارخانجاتی که از مواد شوینده مرغوب برای شستشو استفاده می کنند، مورد قبول هستند و میتوان فرش ها را با اطمینان به آنها سپرد. یکی دیگر از روش صحیح شستشو فرش در قالیشویی، خشک کردن در گرمخانه است. برای پیدا کردن یک قالیشویی معتبر چند راه مختلف پیش رو دارید. شما با پرس و جو از اطرافیان و کسانی که از قالیشویی برای شستن فرش های خود استفاده میکنند. می توانید قالیشویی معتبر پیدا کنید. روش دیگر در پیدا کردن یک قالیشویی مطمئن، سرچ در اینترنت است. همانطور که گفته شد امروزه بسیاری از قالیشویی های معتبر به صورت آنلاین فعالیت میکنند.

قالیشویی آنلاین این مزیت را دارد که شما قادر باشید از طریق نظرات کاربران، قالیشویی مناسب را پیدا کنید. این نوع قالیشویی به گونه ای است که مخاطبان نظر خود را درباره خدمات قالیشویی بازگو میکنند و در صورت عدم رضایت، قالیشویی کیفیت خود را بالا میبرد. بنابراین قالیشویی های آنلاین، خدمات با کیفیتی را ارائه میدهند. در قالیشویی آنلاین، از طریق اپلیکیشن و سایت می توانید قالیشویی مناسب خود را پیدا کنید. در ادامه پس از دیدن نظرات مثبت میتوانید با اطمینان خاطر فرش خود را به قالیشویی بسپارید. علاوه بر آن با وجود قالیشویی آنلاین دیگر نیازی ندارید که تنها به قالیشویی نزدیک خود مراجعه کنید. بلکه میتوانید در مناطق مختلف قالیشویی مناسب بیابید. در واقع قالیشویی آنلاین، کارخانجات مطمئن را در شهر های مختلف، مانند قالیشویی تهران و سایر شهر ها را به شما معرفی می کند.

 

شستشو قالی و فرش

تمامی نکات مانند دستگاه شستشو فرش در قالیشویی یا فاکتوری که از قالیشویی دریافت میکنید، در این امر مهم است. قیمت گفته شده از سوی قالیشویی هم نکته ای است که باید به آن توجه کرد. شما باید قیمت، با کیفیت ارائه شده را بررسی کنید. در برخی مواقع قیمت بالا به دلیل کیفیت بالا است. در نهایت هنگامی که فرش خود را دریافت میکنید میتوانید میزان کیفیت و اینکه کارخانه  از روش صحیح شستشوی فرش در قالیشویی استفاده نموده را مشاهده کنید. قالیشویی ادیب هم در این راستا با ارائه خدمات با کیفیت به مشتریان فعالیت می کند. همچنین میتوانید با ثبت سفارش در سایت با تخفیف از خدمات آن بهره مند شوید.

 

قالیشویی و شستشوی فرش ادیب
قالیشویی و شستشوی فرش ادیب

شستشوی تمامی فرشهای شما

فرش ها با توجه به ساختاری که دارند و نوع متریال هایی که در بافت آنها استفاده شده است. در هنگام شستشو، از نظر حساسیت متفاوت هستند. انواع فرش دستباف، گلیم فرش ها و غیره نمونه هایی از آنها می باشند. در حقیقت بافت و الیاف به کار رفته در برخی از فرش ها و اقلام مشابه آسیب پذیر می باشند. این امر را بیشتر برای زیراندازهایی که دارای الیاف ابریشمی و طبیعی می باشند شاهد هستیم.

این نوع از فرش ها به عنوان فرش نفیس شناخته می‌ شوند که قیمتی بوده و حسابی باید در شستشوی آنها دقت کرد. به دلیل آنکه از نظر ساختاری این فرش ها متفاوت می باشند، امکان تغییر رنگ و آسیب رسیدن به بافت آنها وجود دارد. در نتیجه  ضروری است که با دقت بیشتری شسته شوند. در مقابل، برخی از فرش های ماشینی که رنگ و طرح آنها ثابت می باشد، شستشوی راحت تری دارند.

با توجه به  توضیحات فوق می‌ توان نتیجه گرفت که در قالیشویی ها هم کارکنان مجموعه کار سختی دارند. افراد باید تشخیص دهند که کدام فرشها شستشوی سخت تر و کدام شستشوی آسان تری دارند. قالیشویی و شستشوی فرش باید مطابق با ساختار آن انجام شود، تنها در این صورت است که فرش از آسیب های احتمالی در امان خواهد بود.

در قالیشویی ادیب که شستشوی فرش به صورت کاملاً ماهرانه صورت می پذیرد، امکان شستشوی تمامی  فرش های شما وجود دارد. شستن انواع مبل، روفرشی، پتو، موکت و غیره نیز نسبتاً دشوار میباشد. این خدمات را هم می‌ توان به مجموعه سپرد.

ارتباط با مجموعه؛ قالیشویی آنلاین ادیب

ادیب از جمله خدماتی است که در زمان کثیف شدن فرش نیاز به آن بیشتر احساس می‌ گردد. از آنجایی که فرش زیرانداز اصلی ما ایرانی ها میباشد، تمیز بودن آن امری ضروری است. این مورد نه تنها در زیبایی و تمیزی دکوراسیون تاثیرگذار میباشد، بلکه از لحاظ شئونات اسلامی ضرورت دارد.

با وجود قالیشویی آنلاین در هر ساعت از روز که تمایل داشته باشید به صورت غیرحضوری و بسیار سریع و راحت می توانید با مجموعه ارتباط برقرار کرده و عمل شستن تضمینی فرش خود را به ما بسپارید.

 

منشور اخلاقی قالیشویی ادیب