پاک کردن لکه سیاه از لباس

چگونه-فرش-سفید-بشوییم
روش شستن فرش کرمی یا روشن
می 31, 2019
شستن-لکه-جوهر
پاک کردن کاربن
ژوئن 7, 2019
شستن-لکه-سیاه-جوهر

شستن-لکه-سیاه-جوهر

پاک کردن لکه سیاه از لباس یا فرش

زمانی که با لکه سیهای روی لباس،فرش یا موکت رو به رو می شوید چگونه با آن برخورد خواهید کرد.لکه ی تیره و یا سیاه از انواع لکه هایی است که بسیار زیاد ممکن است آن را روی قسمت های مختلف ببینید.اما چگونه مکی توان لکه سیاه را از روی لباس پاک کرد؟ در ادامه مطلب نحوه پاک کردن لکه سیاه و قالیشویی آن را خواهیم شرح داد.

با توجه به آنچه همیشه در تمام مقالات شستن انواع لکه بیان شده است، باید قبل از هر چیزی، علت ایجاد لکه را پیدا کنید تا بتوان در کمترین زمان با مواد پاک کننده سالم و دردسترس لکه سیاه را به خوبی پاک کرد.

شستن-لکه-سیاه-شلوار

شستن-لکه-سیاه-شلوار

علت ایجاد لکه سیاه چیست؟

لکه های تیره و سیاه به علت های گوناگونی ممکن است ایجاد شوند ابتدا این علل را بخوانید تا بینید لکه ی سیاهی که شما با آن رو به رو هستید کدام یک از این نوع لکه ها است؟ برای پاک کردن هر نوع لکه ی زیر، روی لکه مورد نظر کلیک کرده و نحوه شستن را بخوانید:

  • پاک کردن لکه خون خشک شده :
  • برای پاک کردن لکه خون خشک شده که به مرور سیاه به نظر می اید، کافی است لکه را ابتدا با اب سرد یک بار شستشو دهید و سپس با ماده ای پاک کننده و متناسب با سطح زیرین لکه، شستشو را ادامه دهید.
پاک-کردن-لکه-سیاه

پاک-کردن-لکه-سیاه

  • لکه ی سیاه حاصل از دود:
  • زمانی که با سیاهی هایی حاصل از دود و هوای آلوده رو به رو شدید، ابتدا سطح مورد نظر را به خوبی تکان دهید و سپس با برسی نرم روی پارچه بکشید به صورتی که کاملا تمیز شود .( در صورتی که مشاهده کردید با کشیدن برس لکه بدتر می شود این کار را ادامه ندهید.) در ادامه لکه های سیاه را با ساده ترین و در دسترس ترین مواد پاک کننده مانند صابون و آب گرم لکه هارا بشویید.
  • پاک کردن لکه ی گرد و غبار
  • پاک کردن لکه ی چرک میر شدن
  • پاک کردن لکه یجای کفش و دیگر وسایل
پاک-کردن-لکه-کفش-واکس

پاک-کردن-لکه-کفش-واکس

شستن-لکه-سیاه-جوهر

شستن-لکه-سیاه-جوهر

اگر لکه ی سیاهی که روی لباس یا فرش شما به علت دیگری ایجاد شده است برای ما در نظرات ارسال کنید تا به مطلب اضافه شده و نحوه پاک کردن آن توضیح داده شود.

باتوجه به بالا، میبینید لکه ی سیاه ممکن است حاصل از عوامل مختلفی باشد و هرکدام از این موارد حلال و پاک کننده ی خود را می طلبد.

بنابراین هر کدام از لکه ها شستشوی خاص خود را می خواهد و می توان به راحتی قالیشویی و شستشو را تکمیل کرد. در صورتی که بدون شناسایی لکه شروع به پاک کردن لکه کنید، ممکن است سیاهی ها به قسمت های دیگر منتقل شده و برای همیشه تثیت گردد.

به خاطر داشته باشید که شستشوی لکه را مرحله مرحله انجام دهید تا در صورتی که دیدی لکه شدیدتر می شود دیگر شستشو را اداامتحان کنید.مه ندهید و راه دیگری را امتحان کنید.

 

… واحد تحقیق و توسعه قالیشویی ادیب …

قالیشویی ادیب با بیش از نیم قرن سابقه بهترین همراه برای شستشوی فرش و شستشوی مبل شما می باشد .

شما عزیزان می توانید برای اطلاع از پاک کردن انواع لکه از لباس یا فرش سفید، مقاله های شستشوی فرش روشن را بخوانید.

همراهان گرامی در نظر داشته باشید ثبت سفارش آنلاین خدمات قالی شویی و خشکشویی مبلمان با۲۰%تخفیف ارائه می گردد. ارائه خدمات کارخانه قالیشویی ادیب در سراسر تهران ، کرج و شهریار صورت میگیرد.

جهت ثبت سفارش آنلاین در هریک از شعبات قالیشویی ادیب همین حالا اقدام کنید

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *