اعلاشویی

یکی از بهترین انواع شستشوی فرش، اعلاشویی است. اکثر افرادی که به هر نحوی با  قالیشویی در تماس بوده باشند. حتما کلمه اعلاشویی به گوششان خورده است. اما واقعا اعلاشویی چیست و چه تفاوتی بادیگر روش های شستشو دارد و هزینه آن چه قدر است؟

معمولا از مشتریان پرسیده می شود برای شستشوی فرش خود کدام نوع شستشو را می خواهید؟ اعلا شوی و شستشوی عادی و…

اما اگر آگاهی لازم از نوع شستشو ها نداشته باشیم در این لحظه نمیدانیم چه پاسخی بدهیم و واژه اعلاشوئی برایمان مبهم خواهد شد.

انتخاب نوع شستشوی فرش

اعلاشویی چیست
اعلاشویی چیست

اعلاشویی چیست؟

یکی از بهترین وکامل ترین شستشو ها و قالیشویی، اعلاشویی می باشد.

در اعلاشویی فرش،علاوه بر شستشو و تمیز شدن هرمشکل از نظر کثیفی داشته باشد برطرف میشود .

مراحل اعلاشویی: شستشو فرش، لکه بری، رنگ برداری، براق کردن فرش، اتوپرس، بسته بندی

شاید برایتان جالب باشد، مراحلی که برای اعلاشویی نام برده شد برای شستشوی های دیگر نیز ممکن است مشترک باشد اما در اعلاشویی کیفیت شستشو و برخی از روش های اندکی متفاوت است.

هزینه اعلاشویی

اغلب هزینه ثابت قالیشوییِ که شامل شستشوی عادی فرش، خشکشویی مبلمان و دیگر روش های شستشو مشخص است و در صفحه شرح خدمات قالیشویی ادیب موجود است، اما برای تعیین هزینه اعلاشویی باید متخصصین فرش را از نزدیک آنالیز کرده و باتوجه به خدماتی که قرار است روی فرش انجام شود وو توافق نهایی، هزینه ای اعلام شده و در صورت تایید مشتری فرش به قالیشویی سپرده خواهد شد.

تفاوت اعلاشویی با شستشوی عادی چیست؟

از شستشوی عادی تا شامپوشویی، اعلاشویی و نانوشویی و.. فرش بسیار باکیفیت مناسب شسته شده تحویل مشتری می شود، اما گاهی اوقات که فرش ارائه شده توسط مشتری دارای شرایط خاصی است برای مثال فرشی دستبافت، قدیمی و بسیار آلوده بوده و دارای لکه های عمیقی است، مسلما این فرش برای آن که مانند روز اولش تمیز و عاری از هرگونه لکه شود و در عین حال هیچ آسیبی نبیند، لازم است خدمات دیگری روی فرش انجام شده و به اصطلاح اعلاشویی شود. تا قالیشویی بتواند خدمات خود را ضمانت کرده  ورد صورت عدم رضایت خدامت تکرار شود.

در این نوع شتشو خیال مشتری بسیار راحت است، زیرا دست قالیشویی را بازگذاشته است و اطمینان دارد یکی از بهترین انواع شستشو را با ضمانت انتخاب کرده است.

کدام نوع شستشو برای فرشمان مناسب است؟

اما اینکه کدام نوع شستشو برای فرشمان بهتر است یا خیر علاوه بر درخواست های صاحب فرش به تشخیص قالیشویی برمی گردد. باتوجه به بررسی که قالیشویی انجام می دهد، متخصصین با توجه به شرایط فرش اعلاشویی،نانوشویی، ریبشه بافی، لکه بری و هزاران خدمات دیگر را ممکن است پیشنهاد دهند، تا فرش مانند روز اولش بسیار درخشان به مشتری تحویل داده شود.

… واحد تحقیق و توسعه قالیشویی ادیب …

قالیشویی ادیب با بیش از نیم قرن سابقه بهترین همراه برای شستشوی فرش و شستشوی مبل شما می باشد .

می توانید برای اطلاع از انواع روش های شستشو و آخرین هزینه های قالیشویی مطالب سایت قالیشویی ادیب را دنبال کنید.

ثبت سفارش آنلاین خدمات قالی شویی و خشکشویی مبلمان با 20%تخفیف ارائه می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *