اعلاشویی

اعلاشویی

اکثر افرادی که حداقل یک بار فرش به قالیشویی داده ان ، این موضوع را از اپراتورهای قالیشویی شنیده اند که تنها یک نوع شستشو وجود ندارد بلکه انواع شستشو فرش داریم اما این شستشو ها چه فرقی دارند؟ اعلاشویی چیست؟ ابر اعلاشوئی چگونه است؟ آیا نانوشویی حقیق دارد؟ کدام نوع شستشو را انتخاب کنیم و هزاران سوال دیگر که در این مقاله به اختصار آن ها را توضیح خواهیم داد.

باتوجه به نوع فرش و میزان آلودگی که در فرش وجود دارد انواع شستشو می تواند مناسب فرش باشد،برای مثال فرش شما به طور سطحی و کم کثیف شده است بنابراین تنها نیاز به شستشو عادی دارد و یا فرش دارای لکه است پس شستشوی های دیگری مانند لکه بری و.. ممکن است نیاز باشد، اعلاشویی هم جز بهترین شستشو ها می باشد .که فرش به نحو احسن و با کیفیت و با بهترین مواد شسته می شود و تمام خدمات رویش انجام می گیرد .

اعلاشویی

  • فردی را در نظر بگیرید که از جنس فرش خود اطلاعی ندارد،اما می خواهد فرش به نحو احسن شسته شود
  • یا تازه عروسی که فرشش را تازه خریداری کرده است
  • فرشی که به رنگ روشن است و نرگانی دارد فرش را به قالیشویی بدهد یا خیر!
  • حتی ممکن است فرش ابریشمی و بسیار گران بها داشته باشید و نیاز به شستشوی VIP است
  • حتی فرشمان بسیار قدیمی است و باید به بهترین نحو و با بالاترین سطح دقت و کیفیت شسته شود
  • ممکن است هیچ یک از این گزینه ها نباشد و خود مشتری درخواست اعلاشویی و انواع حدمات دیگر شستشو را بدهد و یا قالیشویی با توجه به بررسی فرش این خدمات را پیشنهاد دهد.
  • و…

مسملا باید برای انواع فرش  انواع نیاز های مشتری خدمات متفاوت و متناسبی ارائه گردد.

در این زمان بهترین نوع شستشو اگر انتخاب شود، مشتری با خیالی راحت بهترین کیفیت شستشو را انتخاب کرده و قالیشویی نیز فرش را اعلاشویی می کند و تامی خدمات مورد نیاز باتوجه به فرش مانند تقویت ریشه، لکه بری، پرز گیری و.. با هماهنگی مشتری انجام خواهد شد.

بنابراین هر فردی با هر نوع فرشی اعلاشویی انجام دهد بهترین نوع شستشو را انتخاب کرده و با خیالی راحت فرش را به قالی شویی سپرده است.

اگر همچنان درباره اعلاشوئی،نانوشویی و خدمات شستشوی دگیر سوالاتی دارید و می خواهید از هزینه ی آن ها را مطلع شوید از طریق سوالات رایج قالیشویی سولات خود را مطرح نمایید، قالیشویی در اولین فرصت پاسخ مربوطه را ارسال خواهد کرد و می توانید با قالیشویی تماس بگیرید.( تماس با قالیشویی)

قالیشویی ادیب با بیش از نیم قرن سابقه بهترین همراه برای شستشوی فرش و شستشوی مبل شما می باشد.

ثبت سفارش آنلاین خدمات قالی شویی و خشکشویی مبلمان با ۲۰%تخفیف ارائه می گردد.

ارائه خدمات کارخانه قالیشویی ادیب در سراسر تهران ، کرج ، شهریار و تبریز صورت می گیرد.

جهت ثبت سفارش آنلاین در هریک از شعبات قالیشویی ادیب همین حالا اقدام کنید.