تیزر تبلیغاتی قالیشویی ادیب

جهت تماشای تیزر تبلیغاتی قالیشویی ادیب بر روی ویدئو کلیک کنید.

مطمعناً اسم قالیشویان زیادی تا به امروز به گوش شما رسیده  است. شاید حتی از برخی از خدمات آنها استفاده کرده اید و ممکن است به دلیل عدم رضایت از آنها به قالیشویان بدبین شدید. کاملاً این موضوع قابل درک است که این چنین مواقع سطح اطتمینان شما کم می شود. قبل از اینکه تیزر تبلیغاتی قالیشویی ادیب تماشا کنید مواردی را عرض خواهیم کرد که شما را در انتخاب یک قالیشویی معتبر کمک خواهد کرد.

چطور به یک تیزر تبلیغاتی اعتماد کنم؟

نکته مهمی که در تیزر های تبلیغاتی تلویزیونی شما می بینید باید بدانید این است که هر برندی صلاحیت پخش تیزر در تلویزون را ندارد. برای اینکه بتوانید تیزر خود را به نمایش بگذارید نیاز به پرتوکلهای خاص و سخت گیرانه دارد. اگر امروز شما تیزر تبلیغاتی قالیشویی ادیب میتوانید در تلویزیون ببینید باید بدانید که تمامی مراحل صلاحیت و کیفیت را داشته که همچنین امتیازی را کسب کرده است.

داستان تیزر تبلیغاتی قالیشویی ادیب

این تیزر با استفاده از یک داستان طنزگونه جهت جلب مشتریان خود استفاده کرده است. مشتریان قالیشویی ادیب این کارخانه را به خوبی میشناسند و میدانند این تبلیغ نه تنها اغراق نیست بلکه عین واقعیت است.

بهتر است بدانید که ادیب با بیش از نیم قرن سابقه در ارائه خدمات قالیشویی و خشکشویی مبلمان در منزل توانسته شش سال متوالی برنده برترین قالی شویی در ایران باشد. ادیب علاوه بر تهران در حومه تهران استان البرز و تبریز شعبه دارد. تمامی شعبات  ما یکپارچه و در ارتباط می باشند. ادیب برای مشتریانی که از طریق سایت رزرو آنلاین انجام میدهند 20 درصد تخفیف در نظشر گرفته است. برای استفاده از این تخفیف کافیست فرم رزرو آنلاین را پر کنید و ارسال کنید. شما در هر زمان از شبانه روز که باشد با ثبت رزرو داشته باشید. همکاران ما با شما در اولین فرصت تماس خواهند گرفت.

خدمات ما شامل:

 1. شستشوی فرش ماشینی و دستباف
 2. شستشوی موکت
 3. رنگرزی و رنگ بردازی فرش
 4. رفو بیدخوردگی و پوسیدگی فرش
 5. ترمیم ریشه
 6. ترمیم شیرازه
 7. ترمیم سوختگی فرش
 8. دار کشی و پرداخت

 

 
 1. خشکشویی مبل در منزل
 2. خشکشویی فرش ماشینی و دستباف در منزل
 3. خشکشویی موکت چسبیده
 4. خشکشویی صندلی ناهار خوری
 5. خشکشویی خوشخواب
 6. خشکشویی اتومبیل در محل
 7. خشکشویی مبل تختخواب شو
 8. خشکشویی تاتامی و چمن مصنوعی
 

قالیشویی ادیب با بیش از نیم قرن سابقه بهترین همراه برای شستشوی فرش و شستشوی مبل شما می باشد.

ثبت سفارش آنلاین خدمات قالی شویی و خشکشویی مبلمان با ۲۰%تخفیف ارائه می گردد.

ارائه خدمات کارخانه قالیشویی ادیب در سراسر تهران ، کرج ، شهریار و تبریز صورت می گیرد.

جهت ثبت سفارش آنلاین در هریک از شعبات قالیشویی ادیب همین حالا اقدام کنید.

… واحد تحقیق و توسعه کارخانه قالیشویی ادیب …