چگونه خشکشویی فرش انجام دهیم -نحوه قالیشویی

شستن-کپک-از-روی-فرش
حذف کپک از روی فرش
جولای 17, 2017
چگونه عمر فرش را بیشتر کنیم؟
جولای 20, 2017

Notice: Trying to get property of non-object in /home2/adibcar1/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 214

خشکشویی فرش و قالیشویی

چگونه بوی فرش را از بین ببریم؟ پودر جوش شیرین ، آرد ذرت یا آرد را بر روی فرش بپاشید و اجازه دهید ۳۰دقیقه  روی فرش بماند . شما با استفاده از یک جارو پودر اضافی را جمع آوری نمایید . استفاده از جوش شیرین برای فرشهایی با الیاف بلند مناسب نیست زیرا پودر در خود نگه میدارد و قالیشویی را مشکل میکند.

با استفاده از جارو ، فرش و تابلو فرش را جارو نمایید . جارویی با موی زبر و سفت تهیه کنید.این جاروها ، الیاف این جاروها از موی طبیعی است و برخلاف جاروهایی با الیاف مصنوعی , گرد و خاک به آن ها نمی چسبد.

  • فرش ها را باستفاده از جارو با قدرت جارو کنید تا گردو خاک از روی فرش خارج شود .
  • موهای جاروی شما ممکن است هنگام جارو کشیدن شکسته شوند . نگران نباشید آنها هنگام جارو کشیدن به همراه گردو غبار خارج می شوند .
  • استفاده از جارو بهترین انتخاب برای فرش هایی با الیاف کوتاه یا فرش هایی با الیاف سفت می باشد .

به منظور خارج کردن گرد و غبار فرش های خود را بکوبید . فرش دستباف خود را بردارید و فرش های قابل  حمل را به بیرون انتقال دهید و آنهاغ را از طرف کثیف رو به بالا به نرده یا حصار بچسبانید . از یک راکت تنیس یا پارو یا چوب محکم برای بلند کردن گرد و غبار از روی فرش استفاده نمایید .

اگر یک روز آفتابی را سپری می کنید و خبری از بارش باران نیست , می توانید با استفاده از شلنگ آبیاری فرش را بشویید و هرگونه آلودگی اضافی را از روی آن بزدایید . اجازه دهید فرش در هوای آزاد خشک شود .

نور خورشید می تواند رنگ فرش را محو نماید پس اگر در حال شستن فرش هایی با الیاف ظریف هستید , دقت نمایید .

… واحد تحقیق و توسعه کارخانه قالیشویی ادیب …

همراهان گرامی در نظر داشته باشید ثبت سفارش آنلاین خدمات قالی شویی و خشکشویی مبلمان با۲۰%تخفیف ارائه می گردد. ارائه خدمات کارخانه قالیشویی ادیب در سراسر تهران ، کرج و شهریار صورت میگیرد.

جهت ثبت سفارش آنلاین در هریک از شعبات قالیشویی ادیب همین حالا اقدام کنید:

قالیشویی کرج ، قالیشویی شهریار، قالیشویی غرب تهران،قالیشویی شرق تهران،قالیشوی جنوب تهران،قالیشویی شمال تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *