شستشوی ارزان فرش

پاک-کردن-لکه-موم
نحوه تمیز کردن لکه موم از فرش
مارس 8, 2018
دستگیری سارقین محموله یکصد تخته فرش ده میلیاردی
مارس 26, 2018

Notice: Trying to get property of non-object in /home2/adibcar1/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 214

شستشوی ارزان فرش

در این مقاله روشهای جالب و خانگی برای شستشوی فرش در منزل بیان میشود تا بدون احتیاج به هزینه های اضافی قالیشویی را خود در منزل انجام دهیم.

  • نمک معمولا به عنوان درمان نهایی مواد رنگی از فرش هستند.در حین شست وشو فرش سعی کنید پارچه را به سمت مرکز لکه بکشید تا لکه نشت نکند.
  • آبلیمو: ب ااستفاده کمی از آبلیمو به راحتی میتوان کثیف ترین فرش هاغ را تمیز کرد به دلیل اینکه خاصیت اسیدی دارد.آبلیمو خاصیت سفید کنندگی هم دارد علاوه بر اینکه شیمیایی نیست.اگر آنرا با مواد شوینده ترکیب کنیدبسیار عملکرد خوبی دارند.
  • سرکه: سرکه هم مانند آبلیمو خاصیت پاک کنندگی و سفید کنندگی داشته و بسیار موثر است.
  • اگر د منز حیوان خانگی نگهداری میکنید حتما هر شش ماه یک بار ستشو کامل انجام دهید در غیر اینصورت پس از مدتی با قالی شویی هم شاید نتیجه مطلوب را دریافت نخواهید مکرد.
  • از اینکه فرش خود را به قالیشویی معتبر بساپرید نگران نباشید . یک قالیشویی خوب پیدا کرده و با آگاهی کامل فرش خود را به آن بسپارید.

 

به طور کلی اگر ما از فرشمان نگهداری نکنیم و همینطور نظافت را رعایت نکرده و اصول کلی شستشو هفتگی و ماهانهو..را انجام ندهیم نباید انتظار داشته باشیم با یک بار شستشو فرش کاملا تمیز شود و فرشمان به سرعت مانند اولش بشود.

 

… واحد تحقیق و توسعه قالیشویی ادیب …

قالیشویی ادیب با بیش از نیم قرن سابقه بهترین همراه برای شستشوی فرش و شستشوی مبل شما می باشد .

همراهان گرامی در نظر داشته باشید ثبت سفارش آنلاین خدمات قالی شویی و خشکشویی مبلمان با۲۰%تخفیف ارائه می گردد. ارائه خدمات کارخانه قالیشویی ادیب در سراسر تهران ، کرج و شهریار صورت میگیرد.

جهت ثبت سفارش آنلاین در هریک از شعبات قالیشویی ادیب همین حالا اقدام کنید:

قالیشویی کرج ، قالیشویی شهریار، قالیشویی غرب تهران،قالیشویی شرق تهران،قالیشوی جنوب تهران،قالیشویی شمال تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.