فرش ايران در نمايشگاه صنایع دستی ایتالیا

فرشهای جالب و دیده نشده در دنیا
دسامبر 3, 2017
قالیشویی ارزان
دسامبر 5, 2017

Notice: Trying to get property of non-object in /home2/adibcar1/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 214

فرش ايران در نمايشگاه صنایع دستی ایتالیا حضور یافت

به نقل قالیشویی ادیب و گزارش روابط عمومی مرکز ملی فرش ایران؛ این نمایشگاه که یکی از بزرگترین نمایشگاه های صنایع دستی و هنری جهان محسوب می شود با حضور بیش از ۱۲۰ کشور از پنج قاره جهان با مشارکت بیش از ۲۹۰۰ شرکت کننده یکی از پربازدیدکننده ترین نمایشگاه ها در دنیاست.

امسال در این نمایشگاه جمهوری اسلامی ایران به عنوان مهمان ویژه با مشارکت هنرمندان و فعالان حوزه فرش و صنایع دستی هنر ایرانی را به نمایش گذاشته است.
در این نمایشگاه به همت مرکز ملی فرش ایران پاویون فرش دستباف ایران برای حضور تولیدکنندگان و صادرکنندگان این هنر- صنعت برنامه ریزی و پرپاشده است، که این اقدام در راستای سیاست های حمایتی برای توسعه صادرات این هنر – صنعت ایرانیاست.
حضور فعالان حوزه فرش دستباف ایران در این نمایشگاه که با استقبال بازدیدکنندگان روبروست، فرصت مناسبی برای معرفی توانمندیها و همچنین توسعه صادرات هنر- صنعت فرش دستباف ایران است.
در این نمایشگاه هنرمندان دیگری نیز از استان های مختلف ایران د رشته های مانند: زیورآلات سنتی، سفال وسرامیک، پته دوزی، سوزن دوزی، نقاشی پشت شیشه و…  مشارکت دارند.
در این گزارش آمده است؛ روز سه شنبه به نام روز ایران است که با حضور مسوولانی از جمهوری اسلامی ایران و همچنین شرکت کنندگان در این نمایشگاه توانمندیهای ایران در حوزه فرش و صنایع دستی بیشتر معرفی خواهد شد.
این نمایشگاه از تاریخ ۱۱ تا۱۹ آذرماه ۱۳۹۶ برابر با (برابر با ۲ تا ۱۰ دسامبر ۲۰۱۷) به مدت ۹ روز در محل نمایشگاه های بین المللی شهر میلان پذیرای بازدیدکنندگان است.

منبع : مرکز ملی فرش ایران

“واحد تحقیق و توسعه قالیشویی ادیب”

جهت ثبت سفارش آنلاین در هریک از شعبات قالیشویی ادیب همین حالا اقدام کنید:

قالیشویی کرج ، قالیشویی شهریار، قالیشویی غرب تهران،قالیشویی شرق تهران،قالیشوی جنوب تهران،قالیشویی شمال تهران.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *