فرش با رنگ خنثی و ملایم بهترین انتخاب است!

فرش ابریشم چه فرشی است؟
اکتبر 9, 2017
نمایشگاه «صوف» با نگاهی از دریچه هنر به فرش ایرانی برپا می‌شود
اکتبر 10, 2017

Notice: Trying to get property of non-object in /home2/adibcar1/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 214

 فرش بارنگ خنثی و ملایم بهترین انتخاب است!

بسیاری از ما ممکن است فرشهای نامناسب و ناخوشایندی در خانه هایمان وجود داشته باشد اما برخلاف عموم موکت و فرش که بیشترین قسمت کف خانه را در برمیگیرد رنگ و نوع آن بسیار مهم است و انتخاب اشتباه و با افکار قدیمی بسیار به زیبایی منزل شما آسیب وارد میکند.بنابراین علاوه بر انتخاب مناسب فرش به خاطر داشته باشیم به قالیشویی آن نیز اهمیت دهیم.

این مواردی که در بالا ذکر شد را فعلا در ذهن نگه دارید تا در ادامه بگوییم بهترین رنگ و انتخاب مناسب برای فرش یا موکت چیست؟

امروزه توجه زیادی به پایداری و نرمی موکت میشود و مسلما مصرف کنندگان و تولید کنندگان به این امر توجه زیادی دارند.

 

موکت سبز (مواد به کاربرده شده در موکت و فرشهای سبز از مواد طبیعی استفاده میشوند.)از نظر تولیدکنندگان فرش و موکت مورد توجه زیادی قرارگرفته است و امروزه علاقه مندان بسیاری نیز دارد.و کمک شایانی به محیط زیست و سلامت افراد در منزل هم دارد.

انتخاب رنگ مناسب برای موکت و فرش

روند طراحی رنگ فرش یا موکت مصرف کنندگان جسورانه تر انتخاب کرده و ممکن است ناگهان رنگ عجیبی انتخاب کنند.

اگر تصمیم دارید رنگ موکت یا فرش را با وسایل منزل هماهنگ کنید و یا میخواهید فضای منزل روشن باشد باید مراقب باشید رنگی انتخاب کنید که باعث تو ذوق زدن و ایجاد اضطراب و انرژی منفی نشود.

 

در نظر داشته باشید قرار نیست شما هر هفته یک فرش بخرید هر اندازه از ثروت بالایی نیز برخوردا باشید اما هفته ای یک بار تغیر موکت یا فرش غیر عقلانی است بنابراین قبل از خرید تحقیق کرده و انتخاب مناسب داشته باشید.

معمولا رنگ فرش یا موکت بهتر است روشن و خنک و هماهنگ با دکوراسیون کلی منزل و هماهنگی زیاد با رنگ دیوار داشته باشد همینطور از هماهنگی ، یکسان بودن رنگ نیست بلکه هم خانواده رنگ باشند و خسته کننده نباشد.

استفاده از موکتهایی با قابلیت انعطاف بالا و چند رنگ و مخصوصا ملایم بهترین انتخاب است و خسته کننده نیست.

میتوان از مشاوران حرفه ای نیز  جهت انتخاب بهترین فرش و بهترین رنگ استفاده نمود.

 

جهت ثبت سفارش آنلاین در هریک از شعبات قالیشویی ادیب همین حالا اقدام کنید:

قالیشویی کرج ، قالیشویی شهریار، قالیشویی غرب تهران،قالیشویی شرق تهران،قالیشوی جنوب تهران،قالیشویی شمال تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.