شستشوی فرش با خمیرجوش شیرین
آگوست 3, 2017
قالیشویی مدرن
آگوست 5, 2017

Notice: Trying to get property of non-object in /home2/adibcar1/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 214

نحوه شستشو مبل چرم در منزل-تعمیرمبل چرم

مبلمان چرم بسیار حساس است بنابراین ممکن است به دلایل زیادی دچار آسیب گردد.

راه های فراوانی وجود دارد که شما میتوانید در منزل به شستشوی مبل چرمی و یا حتی تعمیر آن بپردازید در حالی که ممکن است اکثر قالیشویی ها تقبل نکنند.

در ابتدا که مبل چرم دارای خراش و آسیب دیدگی شد با تولید کنندگان مبل و یا چرم تماس گرفته و مشکل خود را مطرح کرده و با مشورت آنها به علاوه نکاتی که قالیشویی ادیب در این مقاله بیان میکند به شستشوی مبل چرمی خود درمنزل بپردازید.

یک پنبه بردارید سپس پنبه را به رغن زیتون،روغن بچه و یا روغن زین اسب آغشته کرده و روی قسمت آسیب دیده بمالید(حرکت دایره ای داشته باشید.)اجازه دهید روغن روی مبل خشک شود.

پارچه کتان مرطوب را بردارید و روی قسمت آسیب دیده بگذارید.

اتوگرمی را روی پارچه کتان بگذارید و به آرامی فشار ملایمی وارد کنید(به مدت ۱۰ثانیه اتو را نگه دارید.).این گرما و رطوبت پارچه به مرور روغن طبیعی را از چرم خارج میکند.

در آخر با استفاده از واکس مخصوص مبل چرم(اگر واکس مخصوص نداشتید میتوان از واکس کفش بی رنگ استفاده کرد اما قبل استفاده، از جنس مبل چرم خود و تطابق آن، اطمینان حاصل کنید)

 

در این روش اگر خراش کم باشد کمی پنهان میشود اما کاملا برطرف نمیشود.برای برطرف شدن کامل آسیب دیدگی روش قبل را امتحان کنید.

… واحد تحقیق و توسعه کارخانه قالیشویی ادیب …

همراهان گرامی در نظر داشته باشید ثبت سفارش آنلاین خدمات قالی شویی و خشکشویی مبلمان با۲۰%تخفیف ارائه می گردد. ارائه خدمات کارخانه قالیشویی ادیب در سراسر تهران ، کرج و شهریار صورت میگیرد.

جهت ثبت سفارش آنلاین در هریک از شعبات قالیشویی ادیب همین حالا اقدام کنید:

قالیشویی کرج ، قالیشویی شهریار، قالیشویی غرب تهران،قالیشویی شرق تهران،قالیشوی جنوب تهران،قالیشویی شمال تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *