فرش-صورتی-کمرنگ
تکنیک شستن تابلو فرش
مارس 23, 2019
فرش ملقب به زیارت عاشورا
فرش عجیب ملقب به زیارت عاشورا
مارس 25, 2019

نکات مهم برای قالیشویی

در ایام عید اکثر مردم دیگر به دنبال قالیشویی ها نیستند اما خوب است که فرشهایمان را به جای اینکه در اسفند و اوج شلوغی تحویل قالیشویی دهیم در ایام خلوت تر مانند اوایل بهمن ، یا بعد از اسفند به قالیشویی ها بسپاریم.قبل از آنکه هر اقدامی برای قالیشویی کنیم بهتر است این مطلب را بخوانیم.

به این صورت نه ما عجله و نگرانی های همیشگی را داریم و همینطور شلوغی قالیشویی در ایامی خاص کمتر می شود.

 

مقالات مفید:

شستشوی فرش در قالیشویی یا منزل

 

نکات مهم برای تحویل فرش به قالیشویی

قالیشویی نیز مانند هر حرفه ی دیگر نیاز به تخصص و دانش دارد و اگر کسی فرش را بدون آگاهی و تخصص شستشو دهد باید منتظر نتایج نامطلوب نیز باشد.

بسیاری از افراد پس از ایام عید شکایت و یا سوال دارند چه شد که  رنگ فرشان تغیر کرد ، ریشه های فرش زرد شد ، طرحهای فرش ازبین رفته و یا کمرنگ شده و…

شستن-فرش-ماشینی-در-خانه

مقالات مفید:

از بین بردن زردی ریشه

چه شد که فرشمان خراب شد؟

مردم بدون آگاهی یک ماده شوینده قوی و یا شامپو فرش را برداشته و شروع به شستشوی فرش میکنند و فرش را در فضایی باز پهن کرده ، پارو برداشته و قالیشویی را آغاز میکنند ، پس از اتمام کار ، فرش را در لبه ی پشت بام ، حیاط و.. آویزان میکنند.

ما اطلاعات کافی از جنس فرش، رنگ به کار رفته در آن و میزان مقاومت فرش آگاهی نداریم و مطمئنا میتوانیم آسیبهای جبران ناپذیری به فرش وارد کنیم.

بنابراین اگر قبل از شستشوی فرش در منزل و یا حتی تحویل فرش به قالی شویی اطللاعات و آگاهی لازم را کسب کنیم دچار خسارت و زیان نمیشویم.

 

… واحد تحقیق و توسعه قالیشویی ادیب …

قالیشویی ادیب با بیش از نیم قرن سابقه بهترین همراه برای شستشوی فرش و شستشوی مبل شما می باشد .

همراهان گرامی در نظر داشته باشید ثبت سفارش آنلاین خدمات قالی شویی و خشکشویی مبلمان با۲۰%تخفیف ارائه می گردد. ارائه خدمات کارخانه قالیشویی ادیب در سراسر تهران ، کرج و شهریار صورت میگیرد.

جهت ثبت سفارش آنلاین در هریک از شعبات قالیشویی ادیب همین حالا اقدام کنید:

قالیشویی کرج ، قالیشویی شهریار، قالیشویی غرب تهران،قالیشویی شرق تهران،قالیشوی جنوب تهران،قالیشویی شمال تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.