چه اتفاقی در قالیشویی ها می افتد؟
خطرات-شامپو-فرش-بر-کودکان
راهنمای خرید فرش برای اتاق کودک
2019-03-15
نحوه-شستن-مبل-مخمل
شستن مبل مخمل
2019-03-17

چه اتفاقی در قالیشویی ها می افتد؟

در مطالب فراوانی مراحل شستشوی فرش را خواهیم یافت اما آیا همه ی جوانب و مراحل حرفه ای قالیشویی نیز بیان میشود؟ در این مطلب به صورت کلی تمام اتفاقاتی که برای فرش هایمان در قالیشویی  می افتد را خواهیم دید.
در مقاله  : مراحل شستشوی فرش در بهترین قالیشویی ها  به سه مورد از خدمات در قالیشویی ها اشاره شد و هرکدام به صورت مجزا توضیح داده شد از جمله : بررسی و آنالیز فرش ، خاکگیری فرش ، تثبیت رنگ خدمات قالیشویی دیگر و تخصصی تر وجود دارد مانند : پرداخت ، دارکشی ،ریشه زنی، قلم زنی،رفوگری ،شیرازه دوزی و… اما در این مطلب دیگر خدمات حیاتی قالیشویی بیان خواهد شد مانند: لکه برداری ، شستشوی فرش ، آبکشی اسلامی ، خشکشویی فرش ، اتوکشی و خدمات دیگر..

لکه برداری :

ابتدا توسط تیم متخصص و مجرب تمام لکه های موجود در فرش بررسی شده و نوع لکه و همینطور میزان سختی شناسایی خواهد شد . در ادامه باتوجه به تشخیص متخصصان بهترین حلال لکه  و مواد پاک کننده متناسب با لکه شناسایی میشود و در ادامه اقدام به پاکسازی لکه میکنند.

شستشوی فرش :

فرش برای توسط متخصصان بازبینی میشود و درصورت نیاز به ترمیم، اصلاح و.. ابتدا این خدات روی فرش انجام شده ( به درخواست و اجازه مشتری) و درصورت تایید سلامت ، فرش وارد مرحله شستشو میشود و به ورت کلی با استفاده از بهترین نوع شامپو آلمانی و دستگاه های مجهز شستشو میردد. فرش-دستبافت-ایرانی

آبکشی اسلامی:

پس از قالیشویی ، فرش طبق اصول اسلامی ، کر داده میشود .

خشکشویی فرش :

شستشوی فرش در این مرحله به اتمام رسیده است و باید خشک گردد. فرش در دستگاه آب گیری قرار گرفته و خشک میگدد و سپس در گرمخانه به صورت کامل و تمام قسمتهای فرش بدون رطوبت کاملا خشک خواهد شد. خشکشویی-فرش-اتو-کشی-قالیشویی-ادیب

اتو پرس :

بعد از انمام مراحل شستشو و خشکشویی فرش ، فرش نیز در دستگاه اتو پرس قرار میگیرد و تا کاملا صاف و بدون موج به دست مشتری برسد. در ادامه فرش لول شده و وکیوم آماده تحویل میگردد.

قالیشویی ادیب با بیش از نیم قرن سابقه بهترین همراه برای شستشوی فرش و شستشوی مبل شما می باشد.

ثبت سفارش آنلاین خدمات قالی شویی و خشکشویی مبلمان با ۲۰%تخفیف ارائه می گردد.

ارائه خدمات کارخانه قالیشویی ادیب در سراسر تهران ، کرج ، شهریار و تبریز صورت می گیرد.

جهت ثبت سفارش آنلاین در هریک از شعبات قالیشویی ادیب همین حالا اقدام کنید.

… واخد تحقیق و توسعه کارخانه قالیشویی ادیب …

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email
چه اتفاقی در قالیشویی ها می افتد؟
چه اتفاقی در قالیشویی ها می افتد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *