چگونه لکه روغن از روی فرش پاک کنیم؟
سپتامبر 9, 2017
نمایشگاه فرش ماشینی در تهران
سپتامبر 10, 2017

Notice: Trying to get property of non-object in /home2/adibcar1/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 214

چگونه فرشمان را با قیمت مناسب و با کیفیت بشوییم

اگر نکات این مقاله را با دقت مطالعه کنیم و آنها را بادقت انجام دهیم مطمئنا در آینده نیاز به قالیشویی وشستشوی جدی احتیاج پیدا نخواهید کرد و طبیعتا فرش هم عمر بیشتری میکند.

  1. فرش را هفته ای ۲-۳بار کامل جارو بکشید.(هرآنچه از آلودگی های سطحی هست از بین برود وبه داخل فرش نفوذ نکند)

 

۲٫ اگر لکه ی قدیمی روی فرش قبلا ایجاد شده را میخواهید پاک کنید ،با فشار شروع به حذف لکه نکنید بلکه ابتدا لکه را خیس کنید تا سست شود و سپس اقدام به پاک کردن فرش کنید.

۳٫ در خیلی از مواقع مقداری آب روی فرش میریزد اما به دلیل اینکه آب رنگ ندارد و دیده نمیشود به امان خود رها کرده تا خشک شود.این کار اشتباه است،باید پس از ریختن آب حتما اقدام به خشکشویی فرش انجام کنید.

 

۴٫ تا جایی که امکان دارد جهت شستشو و قالیشویی فرش از مواد پاک کننده شیمیایی استفاده نکنید.مواد پاک کننده طبیعی بسیار ی موجود است مانند: جوش شیرین و نمک وسرکه سفید و…که طریقه شستشوی فرش در منزل در مقالات ما بیان شده است.

۵٫ در خیلی از موارد دیده شده افراد با کفش از روی فرش عبور میکنند و شاکی هم هستند که چرا فرش مانند اولش نیست و تمام تار و پودش خوابیده است. فرش ارزشمند است هرچه قدر از آن بهتراستفاده کنید،بهتر میماند.

… واخد تحقیق و توسعه کارخانه قالیشویی ادیب …

همراهان گرامی در نظر داشته باشید ثبت سفارش آنلاین خدمات قالی شویی و خشکشویی مبلمان با۲۰%تخفیف ارائه می گردد. ارائه خدمات کارخانه قالیشویی ادیب در سراسر تهران ، کرج و شهریار صورت میگیرد.

جهت ثبت سفارش آنلاین در هریک از شعبات قالیشویی ادیب همین حالا اقدام کنید:

قالیشویی کرج ، قالیشویی شهریار، قالیشویی غرب تهران،قالیشویی شرق تهران،قالیشوی جنوب تهران،قالیشویی شمال تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.