25 تخته فرش سرقتی به ارزش 4 میلیارد ریال در ارومیه کشف شد

به نقل قالیشویی ادیب از اقتصاد ایران: ارومیه- ایرنا- فرمانده انتظامی آذربایجان غربی گفت: 25 تخته فرش دستباف ابریشمی که هفته گذشته در ارومیه به سرقت رفته بود، با تلاش ماموران آگاهی کشف و ضبط شد.

جزئیات اخبار:

سردار ناصر اصلانی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در پی سرقت فرش های دستباف ابریشمی در ارومیه، پیگیری موضوع به سرعت در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.
اخبار-فرش-قالیشویی-ادیب
وی با اشاره به اطلاع کارگاهان از تصمیم سارقان مبنی بر انتقال این فرش ها از طریق باربری های مختلف به مرکز کشور، اضافه کرد: ماموران بلافاصله وارد عمل شده و 18 تخته از فرش های سرقتی را از باربری های مرکز استان و هفت فقره را از دیگر شهرهای کشور کشف و ضبط کردند.
وی از تحویل این فرش ها به مالباخته خبر داد و بیان کرد: کارشناسان ارزش ریالی فرش های کشف شده را چهار میلیارد ریال برآورد کرده اند.
فرمانده انتظامی آذربایجان غربی ادامه داد: سارقان این پرونده شناسایی شده و دستگیری آنها در دستور کار پلیس آگاهی قرار دارد. به گزارش ایرنا به نقل از فرمانده انتظامی آذربایجان غربی مقابله با سرقت، مقابله با کالای قاچاق، مبارزه با مواد مخدر، مبارزه با ناهنجاری ها و بد اخلاقی های اجتماعی و کاهش تصادف ها از اولویت های پنج گانه نیروی انتظامی این استان در سال جاری است.

قالیشویی ادیب با بیش از نیم قرن سابقه بهترین همراه برای شستشوی فرش و شستشوی مبل شما می باشد.

ثبت سفارش آنلاین خدمات قالی شویی و خشکشویی مبلمان با ۲۰%تخفیف ارائه می گردد.

ارائه خدمات کارخانه قالیشویی ادیب در سراسر تهران ، کرج ، شهریار و تبریز صورت می گیرد.

جهت ثبت سفارش آنلاین در هریک از شعبات قالیشویی ادیب همین حالا اقدام کنید.

… واخد تحقیق و توسعه کارخانه قالیشویی ادیب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *