نمایش نخستین فرش‌های باغی قاجاری در کاخ گلستان
اکتبر 12, 2017
نمایشگاه های مبل غیرقانونی در کرمان
اکتبر 13, 2017

Notice: Trying to get property of non-object in /home2/adibcar1/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 214

شستشوی دوده از فرش با میوه!

دوده به علتهای گوناگونی ممکن است باعث ایجاد لکه گردد.مانند:سیاهی هایی که به علت دوده شومینه و خاک و آلودگی هوا به مرور ایجاد میشود.و انواع لکه های تاریک و زننده ای را تشکیل میدهند و فرش یا مبل را طوری نشان میدهند که انگار سالهاست شسته نشده است.

بنابراین قالیشویی این لکه ها به روشهای جالب باید مورد توجه بسیاری از افراد باشد.و راه های زیادی برای ازبین بردن این دوده ها وجود دارد که در ادامه بیان خواهیم رد.

ابتدا فقط لکه ها و قسمتهایی که خیلی سیاه شده اند را پاک کنید در غیر این صورت اگر به شستشو ی کلی بپردازید قسمتهایی که بیشتر کثیف هستند آلودگیشان پخش میگردد.بنابراین با استفاده از یک حوله کاغذی فقط لک ها را پاک کنید.

 

سپس روی لکه ها نارنگی بمالید (خاصیت اسیدی دارد) و آب نارنگی را روی قسمتهای دودی بپاشید و بعد از مدتی لکه ها را شستشو دهید.

با استفاده از یک حلال لکه ها را تمیز کرده و خشک کنید.(مراقب باشید در هر مرحله لکه ها را به اطراف نمالید و وضعیت را بدتر نکنید.)

سپس پراکسید هیدروژن مقداری تهیه کرده و روی لکه بگذارید و این قسمتها را مرطوب کنید(اجازه دهید یک ساعت در این حالت بماند.)

 

تا زمانی که لکه ها مانند نقطه ای ریزکمرنگ نشده اند مراحل بالا را تکرار کنید.

و در انتها اطمینان پیدا کردید که قسمتهای دوده ای پاک شده اند به طور کلی آن محدوده را شستشو دهید تا یک دست شود و دارای لکه های سفید نگردد.

(نکته: فرشهارا نزدیک شومینه و حرارت گاز پهن نکنید و همین طور وسایل حرارت زا و شمع روی فرش نگذارید)

جهت ثبت سفارش آنلاین در هریک از شعبات قالیشویی ادیب همین حالا اقدام کنید:

قالیشویی کرج ، قالیشویی شهریار، قالیشویی غرب تهران،قالیشویی شرق تهران،قالیشوی جنوب تهران،قالیشویی شمال تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *