نحوه شستشوی کپک و میکروب زدایی آن
فوریه 16, 2018
۴۰ فرش صفوی همزمان با ۴۰ سالگی موزه فرش
فوریه 18, 2018

آیا واقعا قالیشویی ادیب بهترین قالیشویی است؟

ممکن است برایمان سوال شده باشد که آیا قالیشویی ادیب خوب است یا خیر؟ افراد بسیاری روزانه از قالیشویی ها و یا اطرفایان خود سوال می کنند کدام قالیشویی خوب است؟ و یا آیا واقعا قالیشویی ادیب خوب است؟ آیا مشتریان قالیشویی ادیب راضی هستند؟

قضاوت با شماست!

شما هم حتما افرادی را دیده اید که فرش هایشان را به قالیشویی داده بودند و اما از شستشو راضی نبوده و یا حتی دیگر حاضر نیستند فرش را به قالیشویی بدهند.

اگر در هر زمینه ای آگاهی لازم و اصول مهم را بدانیم خودمان به راحتی می توانیم بهترین قالیشویی  ها را تشخیص داده و بدون شک فرشهایمان را به قالیشویی مطمئنی بسپاریم.در مقالات فراوانی نحوه بررسی قالیشویی و درباره پیدا کردن قالیشویی خوب در تهران بیان شده است و اگر راه تشخیص را بدانیم دیگر پشیمان نخواهیم شد.

میتوانید اصول و راه های تشخیص قالی شویی خوب را در اینجا بخوانید.

اما اینکه بدانیم یک قالیشویی خاصی واقعا خوب کار می کند یا خیر مسئله ی دیگری است.


 icon-pencil-square-o مطالب مفید:

نحوه شستن لکه آب هندوانه

قالیشویی چگونه فرش را می شوید؟


قالیشویی ادیب خوبه؟

  • سابقه و تجربه قالیشویی بسیار مهم است زیرا طی گذر زمان و شستشوی فرش های گوناگون قالیشویی تجربه بسیار بالایی پیدا می کند. گواه میزان تجربه آن است و قالیشویی ادیب بیش از نیم قرن پیش ایجاد شده است و به صورت حرفه ای در این حوضه کار خود را آغاز کرده است.
  • سایت قالیشویی را بررسی کنیم! سایت قالیشویی ادیب به منظور ارائه مقالاتی اورجینال برای کمک به شهروندان در شستشوی انواع فرش و مبل و شستشوی انواع لکه ها و مخصوصا آسان شدن کار کاربران برای ثبت سفارش آنلاین و بررسی تاریخچه به صورت آنلاین، ایجاد شده است.
  • ضمانت قالیشویی ها! قالیشویی ادیب با ارائه ضمانت کتبی خیال مشتریان را در برابر هر گونه خرابی و مشکل احتمالی راحت می کند. در این حالت به محض اینکه فرش تحویل قالیشویی می شود، ضمانت کتبی به مشتری داده شده و در صورت عدم رضایت شستشوی فرش تکرار خواهد شد.
  • قالیشویی مدرن و به روز! قالیشویی ادیب دارای تجهیزات اصیل و حرفه ای برای شستشوی فرش و همینطور بهترین دستگاه ها برای خشکشویی مبلمان میباشد.

  • نیروی حرفه ای و تخصصی قالیشویی ها! قالیشویی ادیب با به کارگیری کارشناسان زبده و حرفه ای فرش و همینطور نیروهای متخصص در زمینه شستشوی اصولی فرش و مبل از نظر حرفه ای بودن حرف اول را میزند.
  • قالیشویی از زبان مشتریان! هیمنکه هر ساله درصد بسیاری از مشتریان قالیشویی ادیب راضی بوده و دارای مشتریان چندین و چند ساله هست این نشان از کسب رضایت قالیشویی ادیب از مشتریانشان است.
  • کیفت شستشوی فرش در قالیشویی! مسلما استفاده از مجهزترین دستگاه ها و زبده ترین نیرو ها ودر آخر بهترین مواد پاک کننده و  آزمایش شده ، بهترین شستشوی فرش و مبل را نتیجه میدهد.

… واحد تحقیق و توسعه قالیشویی ادیب …

قالیشویی ادیب با بیش از نیم قرن سابقه بهترین همراه برای شستشوی فرش و شستشوی مبل شما می باشد .

می توانید برای اطلاع از انواع ترفند های قالیشویی و حتی اخبار فرش، مقالات محبوب قالیشویی را دیدن فرمایید.

ثبت سفارش آنلاین خدمات قالی شویی و خشکشویی مبلمان با ۲۰%تخفیف ارائه می گردد.

جهت ثبت سفارش آنلاین در هریک از شعبات قالیشویی ادیب همین حالا اقدام کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *