قالیشویی اینترنتی

برای مشتریان قالیشویی شاید جالب باشد که قالیشویی اینترنتی در حقیقت چه کاری انجام می دهند؟ امروزه شستشوی فرش و مبل نیز مانند هر خدمات دیگری به سمت سرعت و پیشرفت می رود و به دنبال راحتی و رفع نیاز هرچه بیشتر مشتری و کاربر می باشد.

خدمات قالیشویی در فضای اینترنتی icon-search-plus

در عصر حاضر افراد مایل هستند با کوچکترین درخواست، بیشترین خدمات با بهترین و بالاترین کیفیت انجام گیرد.

مانند تاکسی اینترنتی، که این روزها بسیار محبوب و پرکاربرد است و افراد با یک جستجوی ساده با قیمتی به صرفه تاکسی درب منزل بوده و به هدف خود می رسند. چرا برای قالیشویی نیز اینگونه نباشد؟

قالیشویی-ادیب
قالیشویی-ادیب

قالیشویی اینترنتی هم امروزه بسیار محبوب شده است و هرکسی زمانی که احساس نیاز به شستشوی فرش و یا شستن مبل کند، با ثبت مشخصات ساده در فرم اینترنتی سریعا با وی تماس گرفته شده و خدمات سریعا انجام می گیرد.

نحوه کار با خدمات قالیشویی اینترنتی چگونه است؟

 icon-asterisk فقط دسترسی به اینترنت داشته باشید : ابتدا از طریق موبایل و یا هر دستگاهی که دسترسی به اینترنت دارد، در اینترنت خدمات مورد نظر خود را سرچ می کنید.

شستن-فرش-اینترنتی
شستن-فرش-اینترنتی

 icon-search-minus یک جستجوی ساده : برای مثال ” قالیشویی ادیب” را جستجو کرده و سایت قالیشویی را باز می کنید.

 ثبت سفارش بدون پرداخت پول :

 icon-dollar در مرحله ی بعد با کلیک روی سفارش آنلاین و ثبت مشخصات خود درخواست را برای قالیشویی ارسال می کنید.( حتی می توانید خدمات مورد نظر را در قسمت توضیحات ذکر کرده و یا ساعتی که برای تحویل فرش مایل هستید را به فرم اضافه کنید.)

دریافت تخفیف از قالیشویی آنلاین : جالب است که قالیشویی ادیب برای سفارش آنلاین 20% تخفیف در نظر گرفته است، بنابراین قالیشویی اینترنتی با قیمتی به صرفه تر انجام خواهد گرفت و مشتری نیز با زحمت کمتری در خواست را ارسال می کند. تخفیف ویژه قالیشویی

تمیز-کردن-اینترنتی-فرش
تمیز-کردن-اینترنتی-فرش

 icon-mobile-phone ارتباط قالیشویی با مشتری :  قالیشویی در کمتر از چند دقیقه با فردی که درخواست قالیشویی را ارسال کرده است، تماس برقرار کرده تا توضیحات تکمیلی ثبت گردد.

 icon-times-circle-o زمان دقیق قالیشویی اینترنتی : زمان دریافت و تحویل فرش، به صورت دقیق برای مشتری ثبت شده تا در زمان دریافت و تحویل فرش، آمادگی لازم را داشته باشد حتی شماره سرویس کار قالیشویی برای مشخص شدن زمان دقیق، به مشتری در صورت در صورت نیاز ، داده خواهد شد.

قالیشویی-آنلاین
قالیشویی-آنلاین

 icon-caret-right ارسال افراد متخصص قالیشویی : سپس در روز و ساعت مشخص فرد مورد نظر برای انجام خدمات شستشوی مبل و دریافت فرش، به مشتری مراجعه کرده و به صورت توافقی خدمات انجام خواهد گرفت.

در آخر قالیشویی و خدمات شستشو انجام شده و در زمان مشخص و از پیش تعیین شده فرش، تحویل داده می شود.

 

قالیشویی ادیب با بیش از نیم قرن سابقه بهترین همراه برای شستشوی فرش و شستشوی مبل شما می باشد.

ثبت سفارش آنلاین خدمات قالی شویی و خشکشویی مبلمان با ۲۰%تخفیف ارائه می گردد.

ارائه خدمات کارخانه قالیشویی ادیب در سراسر تهران ، کرج ، شهریار و تبریز صورت می گیرد.

جهت ثبت سفارش آنلاین در هریک از شعبات قالیشویی ادیب همین حالا اقدام کنید.

… واخد تحقیق و توسعه کارخانه قالیشویی ادیب …

QR مقاله قالیشویی اینترنتی
QR مقاله قالیشویی اینترنتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *