قالیشویی در منزل

تا چند سال گذشته همچنان قالیشویی در منزل بیشتر رواج داشته است و افراد همینکه فرش را خود در منزل شستشو دهند و مقابل چشمانشان باشد کافی بود. اما هرچه میگذرد این حساسیت، که فرش تمیز شود و بعد از شستشو خراب نگردد افزایش پیدا کرده است.
اما در این مقاله اصول کلی شستشوی فرش در منزل بیان میشود تا از خراب شدن احتمالی فرش در منزل پس از شستشو جلوگیری گردد. اگر خواستیم فرش را در منزل شستشو دهیم چه اصولی را رعایت کنیم؟ 1- از نوع و جنس فرش آگاهی پیدا کنید و اگر نسبت به فرش خود حساس هستید و یا اگر فرش ابریشم دارید توصیه می گردد،حتما قبل از شستشو اصول شستشو فرش را رعایت کرده و یا فرش را حتما به قالیشویی تحویل دهید. 2- اگر لکه ای روی فرش ایجاد گردیده است ابتدا لکه ها را جدا تمیز کنید و سپس به شستشو کلی بپردازید. 3- از ریختن مواد شوینده شیمیایی بدون آگاهی روی تمام نقاط فرش به جد بپرهیزید.

4- هراندازه برس را بیشتر فشار دهیم فرش تمیز تر میشود؟

خیر این تصور اشتباه است، نباید وسایل پاک کننده و شستشو را فشار دهید و یا زیاد مالش دهید این مسئله آسیب جدی به فرش وارد می کند. 5- زمانی که شستشو تمام شد فرش را با آب معمولی شستشو دهید و اطمینان حاصل کنید مواد پاک کننده کاملا از فرش خارج شده باشند.(باقی ماندن مواد پاک کننده ،به مرور فرش را از بین میبرد) 6- در آخر خشکشویی فرش انجام دهید، توجه کنید فرش را به طور طبیعی و در مقابل حرارت آفتاب خشک کنید.(نکته:فرش مدت طولانی مقابل آفتاب قرار ندهید)

قالیشویی ادیب با بیش از نیم قرن سابقه بهترین همراه برای شستشوی فرش و شستشوی مبل شما می باشد.

ثبت سفارش آنلاین خدمات قالی شویی و خشکشویی مبلمان با ۲۰%تخفیف ارائه می گردد.

ارائه خدمات کارخانه قالیشویی ادیب در سراسر تهران ، کرج ، شهریار و تبریز صورت می گیرد.

جهت ثبت سفارش آنلاین در هریک از شعبات قالیشویی ادیب همین حالا اقدام کنید.

… واخد تحقیق و توسعه کارخانه قالیشویی ادیب …

قالیشویی در منزل
قالیشویی در منزل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *