نکات قالیشویی فرش پشم
فوریه 5, 2018
فرش‌های ۱۰۰ ساله
فوریه 7, 2018

Notice: Trying to get property of non-object in /home2/adibcar1/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 214

نحوه شستشوی انواع لکه از روی فرش پشم

در این مطلب به اختصار راه حلهای کارآمد برای شستشوی انواع لکه از روی فرش پشم یا پتو و حتی فرش غیر پشم ارائه خواهد شد.تا خود در منزل بتوانیم تا حدودی لکه ها را برطرف کنیم و نیاز به قالیشویی کلی نباشد.

قبل از انجام هر کاری مطمئن شوید که تمام مواد جامد اضافی را از روی فرش برداشته اید این مورد برای هر نوع لکه ای صدق میکند و ابتدا باید خود ماده ی جامد یا مایعی که روی فرش ریخته را با قاشق یا لبه ی نرم چاقو با دقت طور که لکه بیشتر در فرش نفوذ نکند برداریم.

 

راه حل تمیز کردن انواع لکه از روی فرش

برای پاک کردن لکه های مواد غذایی از آب گرم استفاده کنیم.(یک قاشق چایخوری مواد پاک کننده ی مخصوص پشم و یک قاشق سرکه سفید را در یک لیتر آب گرم ترکیب کرده و با استفاده از آن لکه را شستشو دهید.)

جهت شستشوی لکه های خشک از ضدعفونی کننده های پودری استفاده نمایید. و برای شستشوی آن یک سوم فنجان سرکه سفید و یک سوم دیگر آب گرم باشد، این دو را به همان اندازه که گفته شد با هم مخلوط کرده و لکه را شستشو دهید.

 

لکه های موم و چسب را که در حال خشک شدن میباشند کاغذ را روی موم قرار دهید و رمانی که لکه کاملا خشک شود به کاغذ میچسبد.

اما اگر لکه ی چسب یا موم خشک شده بود و پس از گذشت زمان بخواهیم آنرا پاک کنیم.کاغذ را روی لکه بگذارید و سپس اتو را برداشته و روی لکه نگهدارید تا کم کم موم به کاغذ کاملا بچسبد.سپس موم را به راحتی از سطح زیرین جدا کرده  و در ادامه آثار آنرا شستشو دهید.(در این قسمت که لکه ی موم خشک شده را پاک کردیم باید از کاغذ نسوز استفاده کنید تا در مواجه با اتو نسوزد.)

 

… واحد تحقیق و توسعه قالیشویی ادیب …

قالیشویی ادیب با بیش از نیم قرن سابقه بهترین همراه برای شستشوی فرش و شستشوی مبل شما می باشد .

همراهان گرامی در نظر داشته باشید ثبت سفارش آنلاین خدمات قالی شویی و خشکشویی مبلمان با۲۰%تخفیف ارائه می گردد. ارائه خدمات کارخانه قالیشویی ادیب در سراسر تهران ، کرج و شهریار صورت میگیرد.

جهت ثبت سفارش آنلاین در هریک از شعبات قالیشویی ادیب همین حالا اقدام کنید:

قالیشویی کرج ، قالیشویی شهریار، قالیشویی غرب تهران،قالیشویی شرق تهران،قالیشوی جنوب تهران،قالیشویی شمال تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *