پرسش و پاسخ قالیشویی

پرسش و پاسخ قالیشویی

اگر در ذهن شما سوالات و ابهاماتی وجود دارد، در ادامه در مورد پرسش و پاسخ قالیشویی هایی که زیاد شنیده میشود را خواهید خوانید. در صورتی که پاسخ سوال خود را پیدا نکردید، می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و  صحبت کنید.

شماره تماس ما 4704-21

در ادامه خوشحال میشویم اگر نظر و یا پیشنهادی دارید در زیر این مقاله با به اشتراک بگذارید.

شستشوی عادی فرش ماشینی متری 30.000  تومان است، برای مشاهده آخرین نرخ قالیشویی صفحه تعرفه قالیشویی ادیب را مشاهده کنید.

قالیشویی ادیب سراسر تهران، حومه تهران، استان البرز، شهریار و تبریز را سرویس می دهد.( تماس با قالیشویی ادیب)

قالیشویی ادیب جهت ارائه خدمات، ضمانت کتبی ارائه می دهد. و در صورت عدم رضایت از خدمات ، مجدد خدمات انجام می شود.

پس اگر به هر دلیل از شستشوی فرش خود رضایت نداشتید حتما در کمتر از یک هفته با کارشناسان ما تماس بگیرید و اعلام نمایید که رسیدگی شود.

خیر، قالیشویی ادیب برای تمام مشتریان خود تخفیفات ویژه در نظر گرفته است.برای اطلاع از جزئیات تخفیف قالیشویی این مطلب را بخوانید.

در ادامه پرسش و پاسخ قالیشویی را بخوانید…

زمانی که فرش توسط قالیشویی تحویل گرفته می شود، زمان بازگرداندن فرش مشخص است، همینطور برای اطلاع از زمان دقیق رسیدن فرش، مشتری می تواند با سرویس کار تماس بگیرد.

به صورت عادی فرش پس از دو روز کاری تحویل مشتری داده می شود.

بهتر است شستشوی کلی را حداقل سالی یک بار انجام دهید، تا آلودگی ها در فرش تثبیت نشود. پیشنهاد میشود در صورت امکان در بازه های زمانی که کار قالیشویی کمتر است درخواست دهید.

قالیشویی ادیب، خدمات خشکشویی فرش در منزل را انجام می دهد.

در صورتی که تمایل دارید فرشهاتیان را دیرتر تحویل بگیرید؛ لطفا با شماره 4704-021 تماس بگیرید.

در صورتی که تمایل دارید فرشهاتان را به هر دلیل در بلند مدت تحویل بگیرید به سرویسکارتان اعلام نمایید. و دوروز کاری قبل برای ارسال فرشهاتان درخواست کنید.

بله تمامی فرشها فارغ از نوع شستشوی انتخابی توسط مشتری ، شستشو و آبکشی اسلامی میشوند.

سوالات و پاسخ های کاربردی

بسته به نوع و جنس فرش،ممکن است فرش آسیب ببیند. اما اغلب توصیه می شود از شامپو فرش برای قالیشویی استفاده نشود، این مطلب را بخوانید. هفت خطر پنهان شامپو فرش

برای شستشوی فرش ماشینی و دستبافت رعایت نکاتی ضروری است . از مهم ترین نکات، آن است که به هیچ وجه در حین شستشو، فرش را خیس رها نکنید و یا قبل از قالیشویی ، لکه هارا از بین ببرید…

اولین نکته برای شستشوی مبل خودکاری این است که پارچه خیس را روی لکه های خودکار نکشید، بلکه با تکنیک هایی باید ابتدا لکه را با دقت ازبین ببرید.  به مقاله شستش مبل خودکاری شدهمراجعه نمایید.