نمایشگاه «صوف» با نگاهی از دریچه هنر به فرش ایرانی برپا می‌شود
اکتبر 10, 2017
اگر در منزل تابلو فرش دارید این مطلب را حتما بخوانید!
اکتبر 12, 2017

Notice: Trying to get property of non-object in /home2/adibcar1/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 214

۵ تجربه رایگان برای خرید فرش

اگر قصد خرید فرش دارید و یا  اولین بار است که تصمیم گرفتید قبل از خرید فرش تحقیق کنید حتما این مطلب را بخوانید زیرا در این مقاله چند توصیه مهم از جانب تیم تخصصی ما آورده شده است که کمک شایانی به انتخاب شما میکند.علاوه بر خرید مناسب در آینده برای قالیشویی و شستشوی فرشها هم دچار مشکل نخواهید شد.

۱-تمرکز کنید!

به جای اینکه ابتدا به فرش توجه کنید متمرکز اتاق و فضای آن شوید و در مورد تاثیر فرش روی اتاق تمرکز کنید و سپس به عواملی مانند رنگ و نوع فرش و طرح آن طبق اتاق و چیمان آن تمرکز کنید.

۲-تصمیم بگیرید!

در مورد تمام اجزای فرش قبل از اینکه به فروشگاه فرش بروید یا بخواهید خرید اینترنتی فرش انجام دهید اطلاعات کسب کنید.

تصمیم بگیرید ، اندازه ، رنگ ، طرح ، نوع و قیمت آن در چه محدوده ای باشد.

 

۳-به طرح خود فکرکنید!

وقتی فرشهای متفاوت را در فروشگاه دیدید آنرا با طرحی که قبلا در ذهن انتخاب کردید هماهنگ کنید و در این مرحله نمونه های برتر و پرفروش را مشاهده کنید و ببینید کدام با طرح شما تطابق دارد.

ممکن است در این مرحله با دیدن چند فرش زیبا تصمیم خود را تغیر دهید مشکلی ندارد اما توجه کنید فرشی که توجه شما را جلب کرده است آیا با فضای اتاق و چیدمان هماهنگ است یا خیر؟

۴-بدون پشیمانی خرید کنید!

عده ای از افراد معمولا پس از خرید تازه میگویند ای کاش به فاکتورها بیشتر توجه میکردیم یا فلان فرش بهتر بود برای منزل ما.

 

با توجه به اینکه از این موارد بعد از خرید فرش زیاد اتفاق میافتد به همین دلیل تمام عوامل را قبل از خرید نگاه کنید تا پشیمان نشوید.

طبق تجربه فاکتوهای اصلی و موثر شامل: (رنگ علاوه بر زیبایی و هماهنگ بودن با منزل شما، کیفیت و جنس مناسب فرش، قیمت فرش و بودجه شما، طرح فرش، مد روز)

رعایت کردن مد روز در خرید فرش کاملا سلیقه ای است و توصیه نمیشود اما عده ای پس از خرید فرش و بردن آن به منزل ،کسانی که از فرش آنها بازدید میکنند ممکن است بگویند این مدلها قدیمی است  و این افراد به سرعت پشیمان میشوند بنابراین قبل خرید به مد هم توجه کنید که در مواجه با این صحبتها بگویید از فرشهای روز اطلاع داشتم و این تصمیم خودمان است.

۵-مشورت

اکثر افراد در حین خرید فرش شروع به مشورت میکنند برای مثال از فروشنده میپرسند این کار غلط است.

قبل از خرید فرش با آگاهی وارد فروشگاه شوید.با قالیشویی ها و فروشندگان فرش و متخصصان فرش مشورت کنید.

جهت ثبت سفارش آنلاین در هریک از شعبات قالیشویی ادیب همین حالا اقدام کنید:

قالیشویی کرج ، قالیشویی شهریار، قالیشویی غرب تهران،قالیشویی شرق تهران،قالیشوی جنوب تهران،قالیشویی شمال تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.