چگونه فرش را در منزل تمیز نگه داریم؟

تخفیفات قالیشویی آنلاین
آگوست 11, 2017
روش جالب شستشو فرش از لکه میوه
آگوست 13, 2017

Notice: Trying to get property of non-object in /home2/adibcar1/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 214

طریقه نگهداری فرش پشمی – قالی شویی صحیح در منزل

اگر در منزل فرش های پشمی و پرزدار دارید این مطلب را حتما بخوانید. در صورت لزوم شستشوی فرش پشمی، آنرا خود در منزل شستشو ندهید و به یک قالی شویی حرفه ای بسپارید اما در حد لکه بری و یا شستشوی قسمتی از فرش خود در منزل میتوانید شستشوی فرش را انجام دهید.

اندازه گیری میزان کثیفی فرش:

به پشت فرش ضربات محکم وارد کنید ،اگرخاک و غبار زیادی خارج شد ، فرش بسیار کثیف است و نیاز به شستشو دارد اما اگر گرد و غباری از آن خارج نشد نیاز به شستشوی ضروری ندارد.

 

اگر بین شستشوهای سالانه وقالی شویی ، فرش را وکیوم نمایید زمان بین شستشو ها افزایش میابد و در طول استفاده فرش تغریبا تمیز میماند.نکته: قسمتهایی از فرش که پر رفت و آمد است حتما وکیوم نمایید.(طریقه وکیوم فرش)

 

فرش را هر شش ماه یکبار بچرخوانید و جهتش را تغیر دهید ،این کار باعث میشود همه ی قسمتهای فرش به یک میزان سالم بماند و فرش نمیشکند وتا نمیخورد.

 

فرش را زیر پنجره و قسمتهایی که نور گیر است ، پهن نکنید و یا با روفرشی فرش را بپوشانید.از فیلترهای uvهم میتوان برای پنجره ها استفاده نمود تا از تابش مستقیم نور خورشید جلوگیری شود و الیاف فرش خشک نگردد.

… واحد تحقیق و توسعه کارخانه قالیشویی ادیب …

جهت ثبت سفارش آنلاین در هریک از شعبات قالیشویی ادیب همین حالا اقدام کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.