۵۰۰ مترمربع فرش و تابلو فرش

فرشهای دستباف را بر چه اساس تقسیم بندی می کنند ؟
فوریه 21, 2019
خشکشویی-مبل-در-منزل
نحوه شستن مبل نجس
فوریه 23, 2019
500-متر-فرش-قالیشویی

۵۰۰ مترمربع فرش و تابلو فرش

به نقل قالیشویی ادیب از گزارش روابط عمومی مرکز ملی فرش ایران به نقل از خبرگزاری مهر، محمد رضا صفی‌خانی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بر اساس آخرین آمارهای رسمی اخذ شده از کارگاه‌های تولیدی در ۱۰ ماهه ابتدایی امسال در هشت شهرستان استان تعداد ۱۳۶ تخته فرش و ۱۸۳ تخته تابلو فرش توسط ۳۰۰ بافنده به متراژ ۵۰۷ مترمربع بافته شده و آماده عرضه به بازار است.

وی ادامه داد: از میزان اشاره شده تعداد ۸۸ تخته از نوع نخ مرینوس، ۸۵ تخته از نوع کرک و ابریشم، ۷۵ تخته پشم و مابقی از کرک و پشم، کرک و مرینوس، مرینوس و کرک بافته شده اند.

 500-متر-فرش-قالیشویی

رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت لرستان عنوان کرد: همچنین در ۱۰ ماهه ابتدایی امسال ۴۹ دوره آموزشی «به بافی» برابر با ۴۷ هزار نفر ساعت آموزش در سطح استان برگزار شده است.

صفی‌خانی به میزان پرداخت تسهیلات به فرش‌بافان لرستانی نیز اشاره کرد و افزود: در ۱۰ ماهه ابتدایی امسال مبلغ ۱۴۵۰۰ میلیون ریال تسهیلات کم بهره به تعداد ۴۰۳ نفر در قالب مشاغل خانگی و کارگاهی پرداخت شده است.

وی اظهار داشت: پیش‌بینی می‌شود با وجود تعداد ۱۳ هزار بافنده ساماندهی شده و فعالیت‌های مستمر خوشه فرش در شبکه‌سازی تامین مواد اولیه، تولید و فروش میزان تولید لرستان به بیش از ۱۴۰۰۰ متر مربع افزایش یابد.

منبع : مرکز ملی فرش ایران

 

… واحد تحقیق و توسعه قالیشویی ادیب …

قالیشویی ادیب با بیش از نیم قرن سابقه بهترین همراه برای شستشوی فرش و شستشوی مبل شما می باشد .

همراهان گرامی در نظر داشته باشید ثبت سفارش آنلاین خدمات قالی شویی و خشکشویی مبلمان با۲۰%تخفیف ارائه می گردد. ارائه خدمات کارخانه قالیشویی ادیب در سراسر تهران ، کرج و شهریار صورت میگیرد.

جهت ثبت سفارش آنلاین در هریک از شعبات قالیشویی ادیب همین حالا اقدام کنید:

قالیشویی کرج ، قالیشویی شهریار، قالیشویی غرب تهران،قالیشویی شرق تهران،قالیشوی جنوب تهران،قالیشویی شمال تهران

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.