500 مترمربع فرش و تابلو فرش

به نقل قالیشویی ادیب از گزارش روابط عمومی مرکز ملی فرش ایران به نقل از خبرگزاری مهر، محمد رضا صفی‌خانی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بر اساس آخرین آمارهای رسمی اخذ شده از کارگاه‌های تولیدی در ۱۰ ماهه ابتدایی امسال در هشت شهرستان استان تعداد ۱۳۶ تخته فرش و ۱۸۳ تخته تابلو فرش توسط ۳۰۰ بافنده به متراژ ۵۰۷ مترمربع بافته شده و آماده عرضه به بازار است.

وی ادامه داد: از میزان اشاره شده تعداد ۸۸ تخته از نوع نخ مرینوس، ۸۵ تخته از نوع کرک و ابریشم، ۷۵ تخته پشم و مابقی از کرک و پشم، کرک و مرینوس، مرینوس و کرک بافته شده اند.

رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت لرستان عنوان کرد: همچنین در ۱۰ ماهه ابتدایی امسال ۴۹ دوره آموزشی «به بافی» برابر با ۴۷ هزار نفر ساعت آموزش در سطح استان برگزار شده است.

صفی‌خانی به میزان پرداخت تسهیلات به فرش‌بافان لرستانی نیز اشاره کرد و افزود: در ۱۰ ماهه ابتدایی امسال مبلغ ۱۴۵۰۰ میلیون ریال تسهیلات کم بهره به تعداد ۴۰۳ نفر در قالب مشاغل خانگی و کارگاهی پرداخت شده است.

وی اظهار داشت: پیش‌بینی می‌شود با وجود تعداد ۱۳ هزار بافنده ساماندهی شده و فعالیت‌های مستمر خوشه فرش در شبکه‌سازی تامین مواد اولیه، تولید و فروش میزان تولید لرستان به بیش از ۱۴۰۰۰ متر مربع افزایش یابد. منبع : مرکز ملی فرش ایران

قالیشویی ادیب با بیش از نیم قرن سابقه بهترین همراه برای شستشوی فرش و شستشوی مبل شما می باشد.

ثبت سفارش آنلاین خدمات قالی شویی و خشکشویی مبلمان با ۲۰%تخفیف ارائه می گردد.

ارائه خدمات کارخانه قالیشویی ادیب در سراسر تهران ، کرج ، شهریار و تبریز صورت می گیرد.

جهت ثبت سفارش آنلاین در هریک از شعبات قالیشویی ادیب همین حالا اقدام کنید.

… واخد تحقیق و توسعه کارخانه قالیشویی ادیب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *