اسرار قالیشویی(قسمت دوم)

در ادامه مقاله قبل، در این مطلب می خواهیم به دیگر ترفندهای از بین بردن لکه ها اشاره کنیم تا با خواندن تمام قسمتهای این سری مقالات بتوانید 90 درصد لکه هارا خود در منزل قالیشویی کرده و از بین ببرید.

نجات یافتن از شر لکه ها با هیدروژن پراکسید

زمانی که لکه خون روی فرش یا لباس میر یزد چگونه به سرعت این لکه ها را پاک کنیم؟ هیدروژن پراکسید با سرعتی باورنکردنی لکه ی خون را ازبین خواهد برد. ابتدا لکه ی خون را با آب سرد و مواد شوینده خیس کرده  و این ترکیب را دقیقا در محدوده ی لکه بریزید و سپس پودر هیدروژن پراکسید را روی آن بریزید و کاملا شستشو دهید.  

ترفند پاک کردن اثرات ادرار و آلودگیهای حیوانات خانگی

برخی از حیوانات خانگی که آموزش هم دیده باشند بار هم ممکن است آلودگیهایی روی فرش ایجاد کنند، چگونه این کثیفی ها را پاک کنیم؟ پاک کننده های آلی بسیار مناسب هستند برای برطرف کردن لکه ی ادرار حیوانات به انتخاب خود یکی از پاک کننده های آلی را به پارچه آغشته کرده و لکه ها را شستشو دهید. (از پاک کنند های آلی جهت از بین بردن لکه های قهوه و چای نیز میتوان استفاده نمود.)

لکه های رنگی را با صابون بشویید

اگر کودکی در منزل داشته باشید احتمالا اتفاق افتاده است که در حال خوردن آب نبات چوبی است و تکه هایی از آن روی فرش ریخته و مالیده می شود و ایجاد لکه می کند. نگران نباشید، ابتدا با استفاده از لبه ی نرم چاقو هر آنچه می شود از لکه بردارید و سپس ترکیب آب و صابون درست کرده و به اسفنجی آغشته کنید و به راحتی لکه ها را شستشو دهید.

حذف همیشگی لکه های سمج با بخار

اگر لکه ای روی فرش ایجاد شده است و به هیچ طریقی پاک نمی شود میتوانید به راحتی با استفاده از بخارشوی آنهارا کاملا از بین ببرید. بسیاری از افراد از این امر اطلاع ندارند که بخار (بخار بخارشوی، بخار اتو و یا به هر طریقی بخاری موثر ایجاد کنید.) به دلیل خاصیت گازی که دارد به بافت فرش، لباس نفوذ کرده و لکه را کاملا از بین می برد. (معمولا لکه هایی که از بین نمیروند در بافت فرش یا لباس نفوذ میکنند.) در صورتی که لکه های فرش با مراحل بالا از بین نرفت یا لکه ها خیلی قدیمی بود بهتر از خدمات اعلاشویی ولکه برداری قالیشویی های مجاز استفاده نمایید.

قالیشویی ادیب با بیش از نیم قرن سابقه بهترین همراه برای شستشوی فرش و شستشوی مبل شما می باشد.

ثبت سفارش آنلاین خدمات قالی شویی و خشکشویی مبلمان با ۲۰%تخفیف ارائه می گردد.

ارائه خدمات کارخانه قالیشویی ادیب در سراسر تهران ، کرج ، شهریار و تبریز صورت می گیرد.

جهت ثبت سفارش آنلاین در هریک از شعبات قالیشویی ادیب همین حالا اقدام کنید.

… واخد تحقیق و توسعه کارخانه قالیشویی ادیب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *