قالیشویی ارزان
دسامبر 5, 2017
چگونه پرز فرش را از بین ببریم؟
دسامبر 8, 2017

Notice: Trying to get property of non-object in /home2/adibcar1/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 214

خشکشویی مبلمان با بخارشوی

خشکشویی مبلمان در منزل معمولا با استفاده از بخارشوی انجام میگیرد. اکثر تولید کنندگان فرش،این روش را پیشنهاد کرده و جز بهترین روشهای قالیشویی میباشد.

بخار شوی چگونه عمل میکند؟

در بخار شوی یک فرآیند صنعتی بخار به وجود می آید . ابتدا آب خلا میشود و بخار از این آب بسیار داغ استخراج شده به و بیرون می آید و باعث تمیز شدن فرش یا مبل در کسری از زمان میشود.

ضررهای بخارشوی برای فرش یا مبل

اما بد نیست بدانیم این بخار داغ و واقعی ممکن است به الیاف فرش آسیب برسد و ویژگیهای آنرا تغیر دهد. ومعمولا فرشهایی مانند پشم یا ابریشم و مخمل بسیار بیشتر خراب میشوند بنابراین در این مواقع باید نحوه شستشوی حرفه ای با بخار شوی را بلد باشید تا گرمای حاصل از آنرا تنظیم کنید و یا به قالیشویی مراجعه کنید.

اما بهتراست قبل از اقدام به شستشو و قالیشویی ابتدا لکه های فرش را خود در خانه پاک کنید .

چگونه لکه های فرش را پاک کنیم؟

سرکه خاصیت اسیدی دارد ، سرکه سفید  را در اسپری ریخته و با استفاده از آن لکه های فرش را شستشو دهید و برسی بردارید و روی لکه ها بکشید تا آلودگیها از سطح فرش به بیرون بیاید و کاملا پاک کنید.

بخارشوی جهت خشکشویی مبلمان یا فرش از گرد و غبار هم بسیار مناسب است و بعد از اتمام شستشو مبل یا فرش نو میشود و حالت کهنگی خود را از دست میدهند.

در حین خشکشویی مبلمان حتما هواکش در فضای اتاق داشته باشید تا هوا در رفت و آمد باشد. بخارشوی بسیار موثر تر از شستشو از طریق شامپو یا مواد پاک کننده است.یکی دیگر از ویژگیهای جالب بخارشوی ، برطرف شدن چین و چروک توسط آن است.

اگر فرش و پارچه مبل دارای موج یا چروکی است به سرعن با بخارشوی به طور کلی از بین خواهد رفت.

“واحد تحقیق و توسعه قالیشویی ادیب”

جهت ثبت سفارش آنلاین در هریک از شعبات قالیشویی ادیب همین حالا اقدام کنید:

قالیشویی کرج ، قالیشویی شهریار، قالیشویی غرب تهران،قالیشویی شرق تهران،قالیشوی جنوب تهران،قالیشویی شمال تهران.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *