نحوه صحیح شستشوی لکه چربی و براق کننده های روغنی
how-to-clean-your-sofa
سه روش حیاتی شستشوی مبل در منزل
2018-01-04
کمبود بودجه باز هم دست قالیبافان را از بیمه کوتاه کرد
2018-01-06

Notice: Trying to get property of non-object in /home2/adibcar1/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 214

نحوه صحیح شستشوی لکه چربی و براق کننده های روغنی

ابتدا با یک چاقو چربی های اضافی را کاملا از بین ببرید. لکه های چربی و روغن میتوانند بسیار مضر باشند به دلیل اینکه بعد از مدتی اثرشان کمتر روی فرش دیده می شود ممکن است افراد اقدام به شستشو و قالی شویی نکنند و این آسیب جدی شود.
قبل از تمیز کردن کلی رش با برداشتن مقدار قابل توجهی از چربی مقدار مواد اضافی و زاید از بین رفته اند. (برای این کار میتوان از چاقویی با لبه ی نازک استفاده کرد تا برداشتن مقدار اضفی لکه راحت باشد و همینطور کار آسان تر می شود.) جهت شستشوی لکه چربی به طور کامل مراحل زیر را انجام دهید. نوشابه گازداری تهیه کرده و مقداری از آن روی لکه بپاشید و اجازه دهید به مدت ۵دقیقه روی لکه باشد. (نوشابه به علت خاصیت شیمیایی که دارد قسمت های آلوده را تحریک کرده و پاک کننده ی قوی است.)   بنابراین نوشابه گازدار را روی قسمت های آلوده ریخته و با پارچه ای شروع به تمیز کردن لکه کنید. و در این اگر لکه کاملا پاک نشد حتما سست می شود. سپس سطح لکه را اندکی حرارت دهید تا بهتر شستشو و تمیز شود. یک حوله ی تمیز برداشته و اندکی آنرا حرارت دهید و بهتر لکه ها پاک می شوند. در این مرحله قسمت عمده ی لکه کاملا پاک می شود. سپس پارچه ای تمیز و جدید بردارید و آنرا اندکی خیس کنید و با استفاده از آن لکه ها را تمیز کنید. و پارچه را روی لکه بکشید و پس از هر بار شستشو لکه را خشک کنید و دوباره شستشو را ادامه دهید. در اخر که از برطرف شدن لکه ها اطمینان پیدا کردید میتوان قالیشویی و شستشوی فرش را با اطمینان انجام داد.

قالیشویی ادیب با بیش از نیم قرن سابقه بهترین همراه برای شستشوی فرش و شستشوی مبل شما می باشد.

ثبت سفارش آنلاین خدمات قالی شویی و خشکشویی مبلمان با ۲۰%تخفیف ارائه می گردد.

ارائه خدمات کارخانه قالیشویی ادیب در سراسر تهران ، کرج ، شهریار و تبریز صورت می گیرد.

جهت ثبت سفارش آنلاین در هریک از شعبات قالیشویی ادیب همین حالا اقدام کنید.

… واخد تحقیق و توسعه کارخانه قالیشویی ادیب …

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email
Share on weixin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *