گارانتی خدمات

اگر به دنبال خدمات شستشوی فرش به صورت تضمینی هستید. آیا از اینکه فرش هایتان آسیب ببیند نگران هستید؟ گارانتی خدمات قالیشویی یکی از مهمترین بخش در خدمت رسانی خدمات قالیشویی است. با توجه به اینکه قالی یکی از با ارزش ترین و گرانترین لوازم در منزل است. خسارت آن ممکن که خیلی چشمگیر و غیر قابل جبران است. با اینکه قالیشویان زیادی ادعا دارند که خدمات قالیشویی خود را گارانتی میکنند. متاسفانه درصد کمی از آنها به تعهد خود عمل میکنید. تنها قالیشویی هایی موظف به گارانتی هستند که جز اتحادیه قالیشویان باشند. آسودگی خاطر و رضایتمندی شما عزیزان همیشه الویت اصلی کارخانه قالیشویی ادیب می باشد پس در همین راستا می کوشد تا هر سفارش با حد انتظار مشتری به دستش برسد. با وجود آنکه ممکن است پس از تحویل و ارائه خدمات با مسائلی رو به رو شود؛ خدمات ما شامل هفت روز گارانتی بی قید و شرط می باشند.

 

گارانتی خدمات معتبر

طبق دستور اتحادیه قالیشویان یک گارانتی باید مکتوب و با مهر و امضای شرکت باشد. در غیر اینصورت اعتباری ندارد. کارخانه قالیشویی ادیب ، مجهزترین قالیشویی کشور، تمامی خدمات قالیشویی و رفوی فرش را گارانتی می کند. تمامی خدمات به صورت لول و کاورشده همراه با ضمانتنامه کتبی با مهر و امضای کارخانه به مشتریان عزیز تحویل داده می شوند. مدت زمان اعتبار ضمانت نامه قالیشویی ادیب تا یک هفته می باشد. در صورتی که به هر دلیل از روند شستشو راضی نبودید و اینکه خسارتی به شما وارد شد. کافیست با شماره تماس 4704-021 بگیرید. در اولین فرصت کارشناسی جهت نظارت برای شما اعزام میگردد. درصورتی که امکان داشته باشد در منزل مشکل حل شود. شما را راهنمایی خواهند کرد. در غیر اینصورت فرش ها به کارخانه منتقل میگردد. تا مشکل بر طرف شود. گاهی اوقات نیاز  است که فرش به اتحادیه قالیشویان جهت کارشناسی اعزام گردد. لازم به ذکر است ادیب برای شستشوی فرشها از مدرن ترین دستگاه ها روز قالیشویی دنیا استفاده می کند. همچنین شستشوهای اعلاشویی و نانوشویی توسط ادیب ارائه می شود.

گارانتی خدمات قالیشویی

مواردی که شامل گارانتی قالیشویی میشود

تمیز نشدن کافی فرش چنانچه پس از فرایند شستشو قالیشویی ادیب، لکه روی فرش باقی بماند و یا فرش زرد شده باشد فرش شامل گارانتی میشود. ( شستشوی عادیشویی شامل گارانتی نمی باشد)

خشک نشدن کامل فرش تمام فرش ها در قالیشویی ادیب به صورت مدرن خشک می شوند و احتمال وقوع نم داشتن فرش شما بعد از تحویل خیلی کم می باشد.

پارگی و زدگی فرش در شستشو این مورد شامل بیشترین بخش نارضایتی و استفاده از گارانتی می باشد که قالیشویی ادیب با استادان حرفه ای در رفوی فرش جبران خسارت می کند.

بوی نامطبوع فرش پس از شستشو بوی نامطبوع فرش بعد از شستشو می تواند دلایل زیادی اعمم از رطوبت و باقی مانده مواد لکه و کثیفی روی فرش باشد.

کدام موارد شامل گارانتی نمیشود؟

شستشوی پودر و آب: شستشوی پودر و  آب  برای بعضی از فرش ها مانند: فرش اکرلیک، فرشی که پشت آن چسب ریزین دارد  مناسب نیست باعث زرد آب بستن آن و یا خشکی و پوسیدگی میگردد.

پوسیدگی فرش: پوسیدگی های فرش شامل گارانتی نمی باشند. پوسیدگی‌ها بقدری زیاد است که حتی فرش قابل شستشو نمیباشد. معمولا پوسیدگی فرش در مدت زمان طولانی اتفاق می افتد که یا در جای مرطوب بوده و یا زمان زیادی خیس مانده است. خیلی وقتها این پوسیدگی با چشم قابل مشاهده نبوده و بعد از شستشو نمایان میگردد.

رگه دار بودن فرش دستبافت: بافنده در زمان بافت ، وقتی یک رنگ نخ قالی را تمام میکند و رنگ نخی مشابه آن جایگزین میکند، فرش رگه دار می شود و دچار اختلاف رنگی می شود که برخی از فروشنده ها این اختلاف رنگی را مجدد رنگ می کنند که قالی یکدست نشان بدهد که بتواند آن فرش را بفروشند و این رنگ پس از شستشو پاک خواهد شد و رگه ی فرش ظاهر می شود و مشتری فکر می کند که قالی شویی مقصر است که قسمتی از رنگ فرشش متفاوت شده که این موضوع سوء تفاهمی بیش نیست و این رگه در هنگام بافت فرش در فرش به وجود آمده و حال پس از شستشو نمایان شده است.

سرنخ متن فرش: سرنخ در واقع به نخ هایی گفته می شود که به علت پاره شدن نخ یا تمام شدن نخ چله و یا بافت غیر اصولی است. این سرنخ ها که به صورت نخ های نازک، نخهای دارای گره و یا الیاف های کلفت و بلند تر از سایر الیاف بافته شده در فرش به راحتی تشخیص دهید.

نوار چرمی: نوار چرمی که در لبه فرش ها دوخته و یا چسب زده شده اند. معمولا جنس مرغوبی ندارند. یا اینکه به خوبی دوخت و یا چسبیده نشده است.

لکه های مقاوم: لکه های مقاوم شامل رنگ هایی چون لکه لاک، رنگ هاس صنعتی، چسب، چای و قهوه

ریشه و شیرازه پوسیده: بعضا برخی از فرشها بر اثر رطوبت و یا خیس شدگی ریشه ها و شیرازه ها دچار پوسیدگی میگردد که پس از شستشو استقامت خود را از دست میدهند.

مبمان لمسه: مبلمان لمسه یا مبلمانی که روی پارچه آن ها طرح دوخت دارد. این مبلمان متاسفانه به علت اشتباه بزرگ کارگاهها الگوها با ماژیک و یا خودکار کشیده می شود که پس از شستشو رنگ پس داده و باعث خراب شدن مبل میگردد.

زیر سازی مبلمان: گاهی زیر سازی مبلمان به قدری از اجناس غیر استاندارد و اصولی ساخته میشود که پس از خشکشویی مبل رنگ پس داده و زرد آب می گردد.

حرف آخر

قالیشویی ادیب با بیش از 60 سال سابقه توانسته با ارائه بهترین خدمات، اعتماد مشتری را به خود جلب نماید. تمام تلاش ادیب این است ارائه خدمات با کیفیت و ارزشمند است. از همین رو برای خیال آسودگی شما عزیزان با گارانتی خدمات قالیشویی در نظر گرفته است. پس اگر بعد از ارائه خدمات با مشکلی مواجه شدید حتما قبلا از اینکه زمان ضمانت شما به پایان برسد، با مشاورین ما تماس حاصل نمایید تا از حق طبیعی خود بهره‌مند شوید. 

 

 

                                    کارخانه قالیشویی ادیب در خصوص ارائه خدمات قالیشویی و تکمیل خدمات ارائه شده به صورت کمی گارانتی ارائه می دهد

در هر جای تهران ،کرج،شهریار که هستید با هر شعبه قالیشویی تماس بگیرید سرویس فرستاده می شود.

قالیشویی ادیب با بیش از نیم قرن سابقه بهترین همراه برای شستشوی فرش و شستشوی مبل شما می باشد.

ثبت سفارش آنلاین خدمات قالی شویی و خشکشویی مبلمان با ۲۰%تخفیف ارائه می گردد.

ارائه خدمات کارخانه قالیشویی ادیب در سراسر تهران ، کرج ، شهریار و تبریز صورت می گیرد.

جهت ثبت سفارش آنلاین در هریک از شعبات قالیشویی ادیب همین حالا اقدام کنید.

… واخد تحقیق و توسعه کارخانه قالیشویی ادیب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *