فرش ایرانی از بازار جهانی قابل حذف نیست

خشکشویی-فرش-اتو-کشی-قالیشویی-ادیب
قالیشویی های منطقه ۲ تهران
آگوست 10, 2018
شستشوی-صندلیهای-ماشین-قالیشویی-ادیب
اصول شستشوی صندلی ماشین
آگوست 12, 2018
فرش-ایرانی-قالیشویی-ادیب

به نقل قالیشویی ادیب و گزارش پایگاه خبری تحلیلی صنعت فرش ایران(عصرفرش) به نقل از خبرگزاری خانه ملت، احمد علی کیخا با اشاره به اعمال تحریم های ظالمانه آمریکا، گفت: از آنجایی که رفتار خصمانه آمریکا و همراهان وی از مدت ها قبل در سطح دولت و قوا قابل پیش بینی بود، درباره مدیریت شرایط تحریم بحث هایی صورت گرفته بود.

نماینده مردم زابل و زهک در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به تحریم فرش ایران، یادآور شد: در حوزه فرش عمده مواد اولیه این کالا در داخل کشور تولید می شود، البته در سال های گذشته به فرآوری فرش کمتر توجه شده که تحریم یکی از فرصت هایی است که باید همانند گذشته بسیاری از رنگ ها در داخل کشور تولید شود.

فرش-ایرانی-قالیشویی-ادیب

ریسندگی پشم در داخل کشور انجام نمی شود

وی با بیان اینکه  پشم زیادی در داخل کشور وجود دارد، افزود:  کار ریسندگی در داخل کشور انجام نمی شود که این موضوع باید مدیریت شود و در حوزه بازار مصرف ممکن است بحث انتقال ارز و مسائل اینگونه وجود داشته باشد که چون قابل ملاحظه نبوده جای نگرانی ندارد.

عمده بازار فرش ایران در کشورهای اروپایی است

رییس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی،  با بیان اینکه عمده بازار فرش ایران در کشورهای اروپایی است، تصریح کرد: عدم صادرات فرش به آمریکا مشکل عمده ای ایجاد نمی کند، البته فرش ایران به راحتی قابل حذف نیست چراکه کالای ویژه فرهنگی است.

… واحد تحقیق و توسعه قالیشویی ادیب …

قالیشویی ادیب با بیش از نیم قرن سابقه بهترین همراه برای شستشوی فرش و شستشوی مبل شما می باشد .

همراهان گرامی در نظر داشته باشید ثبت سفارش آنلاین خدمات قالی شویی و خشکشویی مبلمان با۲۰%تخفیف ارائه می گردد. ارائه خدمات کارخانه قالیشویی ادیب در سراسر تهران ، کرج و شهریار صورت میگیرد.

جهت ثبت سفارش آنلاین در هریک از شعبات قالیشویی ادیب همین حالا اقدام کنید:

قالیشویی کرج ، قالیشویی شهریار، قالیشویی غرب تهران،قالیشویی شرق تهران،قالیشوی جنوب تهران،قالیشویی شمال تهران

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *