نحوه شستشوی مبل اکلریک و حصیری
نوامبر 5, 2017
ترفند شستشوی لکه سس گوجه از فرش
نوامبر 7, 2017

Notice: Trying to get property of non-object in /home2/adibcar1/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 214

نحوه خشکشویی فرش

در این مقاله روشهایی جالب برای خشک کردن سریع و مناسب فرش بیان میشود تا پس از قالیشویی از نحوه خشکشویی فرش آگاهی یافته و دچار مشکل نگردید.

 

در ابتدای مقاله باید بگوییم به خشکشویی فرش دوحالت ممکن است نگاه شود اول اینکه فرش به هر طریقی خیس و مرطوب شده است و میخواهیم آنرا خشک کنیم و حالت دوم این است که فرش قرار است خشکشویی شود(این مرحله کاملا توضیح داده خواهد شد.)

فرش بر اثر عواملی مانند: شکستن آکواریوم و ریختن مقدار آب زیاد به طور ناگهانی و ریختن باران و نشت لوله های آب و ذوب شدن برف و.. میتواند به راحتی خیس شود .

چرا خشک کردن فرش مهم است؟

اگر فرش بر اثر یکی از حالتهای بالا خیس شده باشد و یا اصلا خودتان فرش را شسته باشید ،به حال خود رها کنید اتفاقات جبران ناپذیری برایش می افتد از جمله: کپک زدگی و ایجاد لکه های سفید و پوسیدگی و از بین رفتن فرش میگردد.

مخصوصا اگر فرش براثر عوامل باران و آب آکواریون خیس شود حتما باید بعد از این اتفاق ابتدا قالیشویی انجام گیرد و سپس خشک شود.

 

بهترین و مناسب ترین روش بای خشک کردن فرش چیست؟

اگر فضای مناسب دارید حتما فرش را در هوای آزاد در کف زمین یا روی دیوار بگذارید و یا میتوان از بخار هم برای خشک کردن فرش استفاده کرد.

اگر قسمتی از فرش خیس شده است،حوله ای که دارای ضخامت است را برداشته و روی قسمت خیس بگذارید و فشار دهید تا تمام آب در فرش فرو رفته جذب حوله شود.

یکی از روشهای جالب برای جذب آب و رطوبت اضافی استفاده از جارو برقی میباشد، قسمت مرطوب را جارو بکشید به همین راحتی!

روش بعدی استفاده از سشوآر است،باید سشوآر را در فاصله ی مناسب از فرش بگیرید زیرا فرش خیس است و حرارت دهید ممکن است آسیب ببیند.

بنابراین با نگهداشتن سشوآر در فاصله ی مناسب از فرش و چرخش آن فرش را کاملا خشک کنید.

 

“واحد تحقیق و توسعه قالیشویی ادیب”

جهت ثبت سفارش آنلاین در هریک از شعبات قالیشویی ادیب همین حالا اقدام کنید:

قالیشویی کرج ، قالیشویی شهریار، قالیشویی غرب تهران،قالیشویی شرق تهران،قالیشوی جنوب تهران،قالیشویی شمال تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.