نحوه شستشوی مبلمان چرک و کثیف
فرشی از جنس نورLED
فرشی از جنس نورLED
2017-10-18
روشهای جالب شستشوی مبل چرمی و پارچه ای
2017-10-20

نحوه شستشوی مبلمان چرک و کثیف در منزل

یکی از نگرانی های داشتن مبل نحوه تمیز کردن مبلمان چرک و کثیف در منزل است. همه ی ما دوست داریم مبلمانمان بدون اینکه روکشی داشته باشد استفاده کنیم؛ و تمیز بماند اما اگر از مبل در حال استفاده باشید و حتی ذره ای هم روی آن ماده ی آلوده کننده ای نریخته باشد باز هم به مرور زمان علاوه بر لکه ها، رنگ مبل کدر شده و کثیف می شود، بنابراین ممکن است بسیار احتیاج باشد که به خشکشویی مبلمان بپردایم اما چگونه شستشو را انجام داده و یا به کدام قالیشویی بدهیم؟ در ادامه نحوه ی شستشوی مبل را در منزل خواهیم دید…
تمیز کردن مبل چرک و کثیف

تمیز کردن مبل چرک و کثیف

هر اندازه رعایت کنیم و از روکش روی مبلمان استفاده کنیم باز هم به مرور مبلمان کثیف و چرک می شود (اما به یاد داشته باشید نحوه نگهداری اصولی مبل در افزایش عمر مبلمان بسیار موثر است.)

چطور باید مبلمان را تمیز کنیم

  1. ابتدا تمام سطوح مبل را با استفاده از لوله ی باریک جاروبرقی کامل جارو بکشید. (تمام قسمتهای ریز و باریک آن نیز هم جارو بکشید و تمیز کنید)
  2. سپس برسی نرم بردارید و روی سطح مبل بکشید این کار را چندبارتکرار کنید تا تمام سطح مبل تمیز شود.
  3. در آخر با استفاده از برس مویی روی مبل بکشید تا هر آنچه از مو یا پرز روی مبل است دور برس جمع شود.
 
نحوه تمیزکردن مبلمان

تمیزکردن مبلمان

شستشوی مناطق بدون پارچه مبل

بسیاری از افراد صرفا اقدام به تمیز کردن قسمتهای دارای پارچه می کنند اما بدانید شستشوی و تمیز کردن سطوح چوبی و فلزی حائز اهمیت است زیرا ممکن است پس از اتمام شستشو آلودگیهای این قسمتها به پارچه منتقل شود و یا اگر باکتری و قارچی موجود باشد به پارچه انتقال پیدا کند.

بررسی نوع پارچه قبل از شستشوی آن

نوع پارچه مبل را بررسی کنید و  مواد شوینده و اصول متناسب با نوع پارچه مبل خود را پیدا کنید و با توجه به آن تمیز کردن پارچه مبل را آغاز کنید. زیرا ممکن است برخی پارچه ها به آب معمولی هم واکنش نشان بدهند. (یکی از راه های بررسی نوع متناسب شستشو با مبل، خواندن برچسبی که معمولا اکثر مبل ها دارای آن هستند.)   اگر نوع شستشوی خاصی پیدا نکردید از مواد شوینده بدون خاصیت سفیدکنندگی و خفیف استفاده نمایید. برخی از فروشندگان هم در حین خرید مبلمان از نحوه ی شستشوی متناسب با آن شمارا نیز آگاه کنند. اصول شستشوی مبل پارچه ای و شستشوی مبلمان چرمی و چرم مصنوعی را در مقالات بعدی ما بخوانید. شاید شستشوی مبلمان در منزل سخت و کمی مشکل باشد و به مبلمان شما آسیب برساند؛  اما قالیشویی ادیب این امکان را فراهم کرده که با دستگاه های پیشرفته و شستشوی اصولی مبلمان در منزل خدماتی موثر ارائه دهد  

قالیشویی ادیب با بیش از نیم قرن سابقه بهترین همراه برای شستشوی فرش و شستشوی مبل شما می باشد.

ثبت سفارش آنلاین خدمات قالی شویی و خشکشویی مبلمان با ۲۰%تخفیف ارائه می گردد.

ارائه خدمات کارخانه قالیشویی ادیب در سراسر تهران ، کرج ، شهریار و تبریز صورت می گیرد.

جهت ثبت سفارش آنلاین در هریک از شعبات قالیشویی ادیب همین حالا اقدام کنید.

… واخد تحقیق و توسعه کارخانه قالیشویی ادیب …

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *