نحوه شستشوی مبل پارچه ای در منزل

کاناپه ی پارچه ای زیبا در منزل دارید و پس از گذشت زمان مبلمان بسیار کثیف به نظر می رسد و انگار مبل کهنه شده است چگونه شستشوی مبل را انجام دهیم و یا باکدام قالیشویی تماس بگیریم جهت خشکشویی مبلمان؟

قبل از تمیز کردن این نکات را رعایت کنید

برچسب مبل پاسخ بسیاری از سوالات ماست

اکثر مبلها نحوه شستشوی مناسب مبل شما باتوجه به جنس پارچه آن توصیه شده است و اگر پارچه مبل شما به ماده پاک کننده ای حساسیت داشته باشد بیان می گردد. بنابراین حتما این برچسب را با دقت مطالعه بفرمایید.

جهت شستشوی مبل در منزل مواد زیر را تهیه کنید:

  • آب معدنی (بهتراست حین شستشوی مبل از آبی که مواد آلاینده ندارد استفاده کنید زیرا بعد از خشکشویی مبلمان ممکن است لکه های سفید ایجاد گردد.)
  • مواد شوینده ملایم
  • صابون
  • سرکه سفید
قبل از شروع هر شستشویی ابتدا مواد پاک کننده ای که انتخاب کردید را در نقطه ای دور از دید امتحان کنید. یک سطل برداشته و دو فنجان اب و یک قاشق غذاخوری مایع ظرف شویی و یک قاشق کوچک سرکه سفید را با هم ترکیب کنید. به آرامی مناطق آلوده مورد نظر را بادقت با استفاده از پارچه ای آغشته به این ترکیب تمیز کنید. سطوح آلوده را با این پارچه کاملا شستشو دهید. بعد از شستشوی سطح مبل، با استفاده از پارچه ای اغشته به اب معمولی سطح مبل را دوباره شستشو دهید. و بعد از انجام پایان شستشو، مبل را با استفاده از سشوآر یا بخار اتو کاملا خشک کنید.

نکات مهم حین شستشوی مبل:

به هیچ وجه در حین شستشو، مبل را خیس نکنید. پارچه ی مرطوب را اصلا به سطح مبل فشار ندهید. اگر لکه ای روی سطح مبل است، پارچه را روی لکه مالش ندهید.

قالیشویی ادیب با بیش از نیم قرن سابقه بهترین همراه برای شستشوی فرش و شستشوی مبل شما می باشد.

ثبت سفارش آنلاین خدمات قالی شویی و خشکشویی مبلمان با ۲۰%تخفیف ارائه می گردد.

ارائه خدمات کارخانه قالیشویی ادیب در سراسر تهران ، کرج ، شهریار و تبریز صورت می گیرد.

جهت ثبت سفارش آنلاین در هریک از شعبات قالیشویی ادیب همین حالا اقدام کنید.

… واخد تحقیق و توسعه کارخانه قالیشویی ادیب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *