نحوه شستشو لکه چسب با استفاده از بخارشوی

سنتی بودن و رکود فرش دستباف
ژانویه 30, 2018
چند روش ساده برای افزایش عمر مبل در منزل
فوریه 1, 2018

Notice: Trying to get property of non-object in /home2/adibcar1/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 214

با بخارشوی لکه چسب را پاک کنیم!

یکی از لکه های سمج ، لکه ی چسب است ک اتفاقا جز لکه های رایج میباشد که زیاد اتفاق می افتد و معمولا افراد سوال میکنند چگونه قالیشویی اینگونه لکه هارا انجام دهند تا به سرعت لکه پاک شود.

در سایت مقاله های کاربردی برای شستشوی لکه ی چسب بیان شده است و روشهای مفیدی ارائه شده که با استفاده از آن روشها ، میتوان لکه چسب را به راحتی پاک کرد.

اما روشی علاوه بر روشهای گفته شده وجود دارد که در کسری از ثانیه میتوان لکه چسب را تمیز کرد.

استفاده از بخارشوی احتیاج به مهارت بسیار بالا ندارد اما قبل از آن باید کمی آگاهی لازم را نیز جهت استفاده و شستشوی لکه و فرش باید بدانیم.

 

وقتی بخارشوی را بر روی لکه چسب نگه دارید ابتدا لکه سست شده و حالت آویزان پیدا میکند و کم کم جدا میشود.

بخارشوی را در فاصله مناسب از لکه ی چسب باید نگه دارید و زیاد آنرا به لکه نچسبانید.مدتی تحمل کنید و بخارشوی را مقابل لکه نگه دارید.

به طور کلی هر روشی غیر از روشهای خانگی و طبیعی احتمال آسیب به فرش و الیاف آن وجود دارد .بنابراین علاوه بر اینکه بخارشوی برای شستشوی انواع لکه ها روشی بسیار پرسرعت است اما باید سعی کنید زیاد بخارشوی استفاده نکنید زیرا آن هم باعث آسیب میشود و همین طور سر بخارشوی را با فاصله گرفته و بر روی سطح مورد نظر فشار وارد نکنید.

 

جهت شستشو شیشه جلو اتومبیل هم میتوان از بخارشوی استفاده کرد البته در فصل سرد که شیشه خود بخار میگیرد معمولا با پارچه معمولی قابل تمیز کردن است.(نحوه ی شستشوی شیشه اتوموبیل در فصل سرد و یخبندان را در مقالات آینده ما نیز مطالعه کنید.)

قالیشویی ادیب با بیش از نیم قرن سابقه بهترین همراه برای شستشوی فرش و شستشوی مبل شما می باشد .

همراهان گرامی در نظر داشته باشید ثبت سفارش آنلاین خدمات قالی شویی و خشکشویی مبلمان با۲۰%تخفیف ارائه می گردد. ارائه خدمات کارخانه قالیشویی ادیب در سراسر تهران ، کرج و شهریار صورت میگیرد.

جهت ثبت سفارش آنلاین در هریک از شعبات قالیشویی ادیب همین حالا اقدام کنید:

قالیشویی کرج ، قالیشویی شهریار، قالیشویی غرب تهران،قالیشویی شرق تهران،قالیشوی جنوب تهران،قالیشویی شمال تهران

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *